Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ain Soukhna

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Ain Soukhna dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Ain Soukhna Egypt all inclusive. Plánujete rodinnou dovolenou v Egyptě, ale stále váháte, které letovisko je pro vás tím pravým místem? Máte- li rádi dlouhé čisté pláže, průzračné moře, kvalitní hotely a moderní turistické zázemí, pak se vydejte na dovolenou do Ain Soukhna ležícího na severovýchodě Egypta při pobřeží Rudého moře. Ain Soukhna je jedním z nejmladších letovisek Egypta a vzniklo díky termálním pramenům, po nichž nese celé letovisko název.

Dovolená v Ain Soukhna

Dominantou letoviska Ain Soukhna jsou nejen zdejší lázeňské komplexy nabízející nepřeberné množství lázeňských procedur, ale také pláže lemující azurové hlubiny Rudého moře, které je ideálním místem pro potápění. Máte-li rádi vodní sporty, dovolenou v Ain Soukhna si opravdu užijete! Na své si na dovolené v Ain Soukhna přijdou také milovníci celé řady vodních sportů, historických památek či gastronomie, kterou můžete ochutnat v desítkách restaurací na pobřeží i ve městě. Chcete na dovolené v Egyptě prožít něco nového a užít si all inclusive služby? Vydejte se na zájezdy do Ain Soukhna.

Zájezdy Ain Soukhna Egypt all inclusive

Ain Soukhna je jedním z nejmladších letovisek Egypta a podle názorů mnoha cestovatelů jedním z nejkrásnějších. Nachází se nedaleko Káhiry při pobřeží Suezského průplavu a svým návštěvníkům nabízí kromě dlouhých písečných pláží také lázeňské komplexy vybudované kolem horkých termálních pramenů, díky nimž se v této oblasti začal rozvíjet turistický ruch. Letovisko Ain Soukhna je velmi oblíbeným místem zejména pro rodiny s dětmi, které jistě ocení mírné svažování pláží a výborné vybavení hotelů. Pobřeží Rudého moře nabízí celou řadu kvalitních letovisek. Toužíte- li svou dovolenou u moře spojit s lázeňským pobytem, pak je pro vás letovisko Ain Soukhna naprosto ideální.

Zájezdy do Ain Soukhna

Přemýšlíte nad dovolenou v Egyptě a rádi byste podnikli výlet do Káhiry, která je nejlidnatějším městem země a nabízí celou řadu kulturních památek a muzeí? Pak si nenechte ujít zájezdy do Ain Soukhna, které se nachází přibližně 130 km od Káhiry a pyšní je ideálními podmínkami pro spokojenou dovolenou u moře. Zájezdy do Ain Soukhna jsou ideální pro všechny, kdo hledají slunce, průzračné moře a dlouhé pláže, na nichž se dá relaxovat i sporovat. Na své si zde přijdou jak milovníci all inclusive služeb tak milovníci historie, kteří mohou podnikat zajímavé výlety za kulturními klenoty Egypta a afrického kontinentu. Levnou dovolenou pořídíte při hledání mezi Last minute zájezdy do Egypta.

Lázně Ain Soukhna

Rozhodnete- li se pro dovolenou v Ain Soukhna, pak se můžete těšit na nepřeberné množství volnočasových aktivit, které zde můžete vyzkoušet. Ať už vás láká potápění nebo další vodní sporty, plážový volejbal, nakupování, ochutnávka egyptské gastronomie, historie či relaxace v lázních, v Ain Soukhna naleznete vše na jednom místě. Lázně Ain Soukhna patří mezi jedny z největších na Středním východě a nabízejí širokou škálu léčebných procedur.