Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat
Nalezeno 95 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 10 Další

Mexiko dovolená a zájezdy 2024

Zájezdy a dovolená v Mexiku

Dovolená a zájezdy Mexiko all inclusive. Toužíte poznat Střední Ameriku a Karibik? Co takhle dovolená v Mexiku? Mexiko je rozmanitá země, která vám nabídne nezapomenutelné zážitky všeho druhu. Na cestě za krásami Mexika si můžete užít odpočinek na krásných plážích Karibiku a Tichého oceánu, potápění mezi korály Karibského moře, turistiku v místních horách s plošinami, které skrývají úchvatné krasové jevy či prohlídku památek z dob mayské a aztécké civilizace.

Pravá karibská dovolená v Mexiku

Dovolená v Mexiku. Ubytování na dovolené zajišťují četné luxusní hotely v nejkrásnějších letoviscích Mexika, jako jsou Cancún, Maya Riviera, Playa del Carmen, Akumal či Isla de Cozumel. Zajistěte si své letecké zájezdy do Mexika již dnes a svou dovolenou prožijte v okouzlující atmosféře latinskoamerických rytmů a mexického národního nápoje tequily. Máme pro vás připraveny aktuální  volné termíny zájezdů do Mexika, pobyty all inclusive či zájezdy first minute. Dovolená Mexiko se zájezdy all inclusive, dovolená plná exotiky.

Zájezdy Mexiko all inclusive

Země plná kontrastů, to je Mexiko! Snoubí se zde krásná příroda střední Ameriky a malebných vesniček, v nichž cítíte historii na každém kroku s moderní výstavbou mexických velkoměst. Využijte naší nabídky, vyberte si zájezdy do Mexika a již toto léto budete relaxovat na okouzlujících plážích Karibiku, na nichž se nacházejí moderní hotely, poskytující luxusní ubytováni s prvotřídními hotelovými službami. Samozřejmostí je aktuální nabídka volných termínů do vámi vybraných hotelů. Vybrat si můžete zájezdy do Mexika z nabídky pobytů s polopenzí i stravou all inclusive. Největším městem země je Ciudad de Mexiko, neboli Mexiko City, které je zároveň druhým největším městem světa. Tato metropole se pyšní zachovalým historickým centrem, které bylo zařazeno do seznamu světového kulturního bohatství UNESCO. Mexiko a jeho památky jistě stojí za vidění, stejně jako řada dalších památek z dob mayské a aztécké civilizace.

Oblíbená Letoviska Mexika pro vaše zájezdy

Kam vyrazit na zájedech do Mexika? Mezi další významná mexická města patří Acapulco a Cancún, která jsou současně nejoblíbenějšími letovisky Mexika. Krásné písečné pláže a malebné zátoky sem ročně lákají tisíce turistů. Pokud se rozhodnete na své dovolené navštívit Acapulco, rozhodně vás zaujmou tzv. divers. Jedná se o mladé muže, kteří skáčou střemhlav do moře podél skal z výšky přibližně 50m. Tato show si zde získala značnou popularitu a můžete ji shlédnout několikrát za den.

Pokud dáváte přednost klidu, můžete se vydat na menší pláže na pobřeží Karibského moře, jako jsou například Playa Caletilla nebo Playa Paleta. Pro rodiny s dětmi je ideální malý ostrůvek Isla la Roqueta, kde se nachází atraktivní vodní ZOO. Na dovolené v Mexiku si přijdou na své také milovníci potápění. Bohatý podmořský život zde láká turisty z celého světa. Exotické zájezdy do Mexika za super ceny pořídíte s Last minute zájezdy do Mexika.