Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Lokality země Rumunsko

Rumunsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Rumunsko. Láká vás prožít dovolenou ve státě v Evropě, ležící z větší části na Balkánském poloostrově, sousedící s Ukrajinou a Moldavskem na severovýchodě, s Maďarskem na severozápadě, se Srbskem na západě a s Bulharskem na jihu? Není nic jednoduššího než vydat se s námi na dovolenou do Rumunska, které je přímo stvořené pro milovníky bohaté historie a příznivce poznávání odlišných kultur, kteří se rádi seznamují se zvyky jiných zemí.

Dovolená v Rumunsku

Zájezdy do Rumunska vás seznámí s odlišnou kulturou, zajímavým obyvatelstvem a bohatou, zajímavou historií, která rozhodně stojí za povšimnutí. Dovolená v Rumunsku, které je v současnosti členem Evropské unie a Severoatlantické aliance, je zárukou skvělých zážitků a nezapomenutelných vzpomínek, které vás budou ještě dlouho provádět. Pokud si tedy ještě stále nejste jisti, ale řadíte se mezi příznivce bohaté historie a rozmanité kultury, neváhejte a vydejte se s námi na dovolenou do Rumunska právě teď.

Zájezdy Rumunsko. Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Rumunsko, sousedící s Ukrajinou a Moldavskem na severovýchodě, s Maďarskem na severozápadě, se Srbskem na západě a s Bulharskem na jihu. Zájezdy do Rumunska jsou skvělou příležitostí k načerpání nové energie, správného relaxu a seznámení s úchvatnými přírodními scenériemi.

Zájezdy do Rumunska

Zdá se vám Rumunsko jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Rumunsku je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Rumunska jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Příroda Rumunska

S rozlohou 238 391 km² je Rumunsko největší zemí v jihovýchodní Evropě. Dunaj, největší rumunská řeka, tvoří jižní hranici se Srbskem a Bulharskem. Hranici s Moldavskem tvoří řeka Prut, která se vlévá do Dunaje. Dunaj se vlévá do Černého moře a na Rumunském území tvoří deltu Dunaje, druhou největší a nejlépe zachovalou deltu a biosférickou rezervaci v Evropě seznamu Světového přírodního dědictví UNESCO, která je zároveň jedním z 13 rumunských národních parků. Střed Rumunska je hornatý, dominují mu Karpaty. Nejvyšší hora, Moldoveanu, dosahuje výšky 2544 m. Pohraniční oblasti jsou tvořeny nížinami: Panonská nížina na západě, Valašská nížina na jihu a rovina kolem řeky Prut na východě. Na západě se také rozkládá pohoří Munţii Apuseni.