Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Dominika

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Lokality země Dominika

Dominika dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Dominika. Toužíte strávit svou letní dovolenou v destinaci s perfektním prázdninovým počasím a nádhernými plážemi, ze kterých až přechází zrak? Pak je pro vás přímo stvořena destinace Dominika, ostrovní stát v Karibském moři mezi dvěma francouzskými zámořskými departementy Guadeloupe a Martinik. Dovolená v Dominice je zárukou perfektně prožitých chvil a opravdu nezapomenutelných zážitků.

Dovolená na Dominice

Zájezdy do Dominiky si můžete dopřát také formou all inclusive pobytu, který vám zajistí poklidnou a naprosto ničím nerušenou letní dovolenou v této destinaci s perfektním podnebím a nádhernými scenériemi. Dovolená v Dominice je příjemné překvapení v podobě exotické, avšak rozvinuté a pro turisty přívětivé země s mnohými krásami a idylickým prostředím, které si vám naprosto získá. Tak neváhejte a vydejte se s námi na dovolenou do Dominiky právě teď. Zájezdy Dominika. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Dominice? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se mezi dvěma francouzskými zámořskými departementy Guadeloupe a Martinik a užít si perfektní zájezdy do Dominiky. Zájezdy do Dominiky jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Dominiky

V Dominice se snoubí nádherná tropická příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Dominice je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Dominice se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Dominiky i vy. Jinak se vydejte na dovolenou do sousední Dominikánské republiky.

Příroda Dominiky

Dominika patří do souostroví Malých Antil. Povrch ostrova je velmi hornatý, což souvisí se sopečným původem reliéfu, nejvyšším vrcholem je Morne Diablotin. Na ostrově se vyskytují i četné projevy postvulkanické činnosti, termální prameny, jezera sopečného původu Boiling Lake. Členité vnitrozemí je převážně pokryto tropickým deštným lesem a je dosud málo osvojeno, k odlesnění došlo zatím jen v několika dnes osídlených pobřežních oblastech. Na jihu ostrova se rozkládá národní park Morne Trois Pitons zapsaný do seznamu Světového dědictví UNESCO. Tropické podnebí ovlivňují severovýchodní pasáty. Na návětrných svazích spadne až 6000 mm srážek za rok, na západním pobřeží jen 1 800 mm ročně. Průměrné měsíční teploty kolísají v rozmezí 24 až 27 °C.