Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Curacao

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Curacao dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Curacao. Oslnivá krása Karibského moře, bujná exotická vegetace s nejrůznějšími druhy ptáků i rostlin, bělostné pláže končící v nedohlednu a spousta slunce, jenž láká k odpočinku ve stínu vysokých palem, to je dovolená na Curacau! Tropický ráj rozkládající se nedaleko pobřeží Venezuely je ideálním místem pro nevšední letní dovolenou plnou skvělé zábavy, odpočinku i kultury, která vás zcela omámí svým oslnivým kouzlem. Vydejte se na ostrov Curacao, poznejte jeho jedinečnou krásu s bohatou historií, jež po sobě zanechala množství krásných památek. Curacao skýtá také četné národní parky i kouzelný podmořský svět, který je pravým rájem potápěčů.

Dovolená na Curacao

Toužíte-li poznat něco z historie a kultury tohoto ostrova a zároveň si užít skvělý odpočinek na plážích Karibiku, pak neváhejte a vydejte se na ostrov Curacao, v němž se vaše dovolená změní ve splněný sen. Víte, kde leží Nizozemské Antily? Máte rádi přírodu a toužíte na vlastní oči spatřit unikátní rostliny a živočichy? Pak je tím pravým místem pro vaši dovolenou krásný ostrov Curacao! Nekonečné bělostné pláže linoucí se podél celého pobřeží, komfortní letoviska s tropickými zahradami i chýšemi krytými palmovými listy se zde snoubí s unikátními památkami a přírodními parky, jenž se díky svému kulturnímu významu dostaly až na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Zájezdy na Curacao

Dovolená na ostrově Curacao je velmi oblíbená nejen u nás, ale také v zahraničí. Každoročně přijíždějí na Curacao tisíce turistů, aby zde prožili jedinečnou dovolenou plnou exotické přírody, skvělé zábavy na plážích i kulturního života ve městech a letoviscích lemujících pobřeží. Naše cestovní agentura již několik let spolupracuje s renomovanými českými cestovními kancelářemi a připravuje pro vás letecké zájezdy na kouzelný ostrov Curacao, který je opravdovou oázou klidu v tropickém Karibiku. Vyberte si z naší bohaté nabídky a vydejte se za krásami tohoto ostrova, který má co nabídnout i těm nejnáročnějším cestovatelům. S našimi zájezdy na Curacao si zajistíte nejen komfortní leteckou přepravu, ale také ubytování na pobřeží a samozřejmě také možnost stravy all inclusive, polopenze nebo snídaní.

Poznejte karibskou krásu ostrova Curacao

Curacao, to je oslnivá krása karibského pobřeží, jedinečné památky a podmanivá kultura, která vás zcela kouzlí svým klidem a příjemnými obyvateli. Poznejte na vlastní kůži pohostinnost a krásu ostrova Curacao v jeho četných letoviscích. S našimi zájezdy se vydáte například do hlavního města Willemstad, jenž skýtá nejen bohatý kulturní život, ale také krásné památky, které rozhodně stojí za vidění. Můžete navštívit také záliv Gold Coast, Národní podmořský park s vlastní pláží či Piscadera Bay, kde si užijete nejen vodní radovánky na pláži lemované palmami, ale také nákupy suvenýrů.