Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Lokality země Cookovy ostrovy

Cookovy ostrovy dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Cookovy ostrovy. Exotické Cookovy ostrovy, ráj květin a exotiky, která na vás dýchá ze všech stran a již při prvním pohledu vás zcela okouzlí svou nedotčenou krásou, jsou velmi oblíbenou destinací turistů z nejrůznějších zákoutí světa, kteří se sem rádi každoročně vracejí. Nekonečné písečné pláže s průzračným mořem a palmami, bohatý podmořský život, který je rájem pro potápěče, komfortní letoviska, ale také moderní města s bohatým kulturním životem, toto a ještě mnohem víc skýtají krásné Cookovy ostrovy, které jsou skvělým místem pro vaši letní dovolenou v Tichomoří.

Dovolená na Cookových ostrovech

Toužíte-li poznat pravou tvář tohoto tichomořského zázraku, pak neváhejte, objednejte si zájezdy na Cookovy ostrovy a vydejte se s naší cestovní agenturou na nevšední dovolenou, jenž změní vaše léto v nezapomenutelný zážitek! Chcete opravdu neotřelou exotickou dovolenou? To vám zaručí dovolená na Cookovych ostrovech v Tichomoří. Toužíte prožít skvělou dovolenou v Tichomoří? Lákají vás široké pláže a ničím nerušený odpočinek? Pak se vydejte poznat jedinečnou krásu Cookových ostrovů, jež skýtají nejen malebnou přírodu s horami i krásným členitým pobřežím, ale také památky, které jsou živoucí připomínkou barvité historie těchto ostrovů, které odedávna lákaly svou krásou cestovatele a dobyvatele z nejrůznějších koutů světa. Cookovy ostrovy, to je skvělá dovolená nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro mladé turisty, kteří hledají adrenalin a vzrušení i pro seniory, jež si užijí romantické procházky pobřežními promenádami lemovanými palmami i fakultativní výlety do malebného okolí.

Zájezdy na Cookovy ostrovy

Cookovy ostrovy jsou velmi oblíbenou turistickou lokalitou, která si však stále zachovává svou osobitou atmosféru a jedinečné kouzlo, které naplní celou vaši dovolenou zde příjemným klidem a pohodou prázdninového ráje. Naše cestovní agentura pro vás připravila širokou nabídku pobytových zájezdů na Cookovy ostrovy, s nimiž si užijete svou dovolenou od začátku až do konce. Se zájezdy na Cookovy ostrovy z naší nabídky si zajistíte leteckou přepravu, komfortní ubytování a samozřejmě také stravu. Na místě si také můžete ke svým zájezdům přikoupit nejrůznější fakultativní výlety, ať už na okolní ostrovy, či do vnitrozemí, jenž skýtá nespoutanou přírodu, malebné vesnice místních obyvatel i města, v nichž si užijete nákupy, noční život i prohlídku rozličných památek. Nevybrali jste si? Tak zkuste vybrat jinou Exotickou dovolenou.

Tichomořský ráj na Cookových ostrovech

Vydejte na dovolenou do Tichomořského ráje na Cookovy ostrovy. Naskytnou se vám ideální podmínky pro nejrůznější vodní sporty, jako je potápění, windsurfing i vodní lyžování, které je skvělým adrenalinových zážitkem! Můžete se také vydat na romantické procházky po pobřeží, užít si ničím nerušený odpočinek v malebných zálivech či bohatý noční život v komfortních letoviscích lemujících pobřeží. Mezi nejoblíbenější lokality Cookových ostrovů patří například hlavní ostrov Rarotonga, Aitutaki neboli Araura a mnoho dalších nádherných ostrovů, které skýtají vše, co si jen od letní dovolené můžete přát.