Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Destinace lokality Dugi otok

Dugi otok dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Dugi otok Chorvatsko all inclusive. Milujete přírodu a průzračné moře? Toužíte poznat krásy Chorvatska, ale rádi byste prožili letní dovolenou na krásném ostrově? Pak se vydejte na krásný chorvatský ostrov Dugi otok, který naplní všechny vaše představy. Členité pobřeží vinoucí se okolo celého ostrova, nádherné pláže, ideální podmínky pro potápění, windsurfing i jachting, bohatá nabídka fakultativních výletů i krásné kulturní památky, to vše a ještě mnohem víc na vás čeká jedině na dovolené na ostrově Dugi otok. Poznejte krásu souostroví Kornati a prožijte jedinečnou letní dovolenou plnou zábavy, slunce a nových zážitků.

Dovolená Dugi Otok

Dovolená na ostrově Dugi otok je vynikající volbou pro všechny milovníky vodních sportů, krásné přírody, kulturních památek i ničím nerušeného odpočinku! Vydejte se s našimi zájezdy na ostrov Dugi otok a užijte si potápění a windsurfing, romantické procházky po pobřeží, all inclusive stravování či fakultativní výlety na Kornati.

Nádherný chorvatský ostrov Dugi otok rozkládající se v souostroví Kornati, je jedinečným místem, v němž se snoubí četné krasové jeskyně s rozsáhlými jezery i krásným pobřežím, kde prožijete skvělou dovolenou! Vynikající podmínky pro nejrůznější druhy sportu, kvalitní turistické zázemí i mnoho unikátních míst, na něž se můžete vypravit s četnými fakultativními výlety, to a mnohem víc na vás čeká právě se zájezdy na ostrov Dugi otok! Tak neváhejte a vydejte se právě teď na dovolenou plnou slunce, sportu, odpočinku a jedinečných přírodních krás, které nenarušují davy zvídavých turistů.

Zájezdy na ostrov Dugi otok

Láká vás prožít letní dovolenou na ostrově Dugi otok v Severní Dalmácii? Vydejte se s našimi zájezdy na ostrov Dugi otok a poznáte její jedinečnou krásu i komfortní zázemí pro turisty. Chorvatsko a jeho letoviska, mezi něž patří také ostrov Dugi otok, jsou velmi oblíbenými letními destinacemi zejména českých turistů. Není se co divit, výborná dostupnost i vlastním vozem, křišťálově čisté moře a příjemná kultura, jsou opravdu velkými lákadly. Poznejte i vy podmanivou krásu chorvatského pobřeží a vydejte se s našimi zájezdy na ostrov Dugi otok, který skýtá mnoho nevšedních krás.

Dugi otok, ostrov krasových jeskyní a jezer

Dugi otok, kouzelný ostrov krasových jeskyní a jezer, jehož název je odvozen od podlouhlého tvaru ostrova, je stále oblíbenější turistickou destinací Chorvatska. Zájezdy na ostrov Dugi otok nabízejí nejen nádherné pobřeží s ideálními podmínkami pro vodní sporty, jako je windsurfing, potápění či jachting, ale na své si zde přijdou také milovníci turistiky, kteří mohou navštívit četná krasová jezera či zdejší proslulé jeskyně. Ke svým zájezdům si můžete samozřejmě přikoupit také různé fakultativní výlety, z nichž nejoblíbenějšími jsou výlety na nedaleké Kornatské ostrovy s národním parkem Kornati, jenž se pyšní nádhernou, panensky krásnou přírodou.