Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Cres

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Cres dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Cres Chorvatsko all inclusive. Chystáte se na dovolenou na ostrově Cres, ale ztrácíte se v množství nejrůznějších lokalit a destinací? Máte-li rádi potápění, turistiku a ničím nerušený odpočinek, pak je pro vás tím pravým místem chorvatský ostrov Cres, který patří mezi největší ostrovy Jadranu a skýtá opravdu vynikající podmínky pro krásnou dovolenou v Chorvatsku. Prohlédněte si zájezdy na ostrov Cres a na ostrově naleznete nejen krásná přístavní města, ale také romantické zátoky, malebnou přírodu i mnoho kulturních zajímavostí, které můžete navštívit s různými fakultativními výlety.

Dovolená na ostrově Cres

Dovolená na ostrově Cres je skvělou volbou pro všechny, kdo si chtějí užít odpočinek na sluncem prozářeném pobřeží, adrenalin vodních sportů, poznat nevšední krásu zdejších mořských hlubin při potápění nebo si vychutnat jedinečnou atmosféru středozemních ostrovů. Vydejte se na dovolenou na ostrov Cres a proměňte svou letní dovolenou v nezapomenutelný zážitek!

Chorvatsko, malebná země skýtající krásná pobřežní letoviska i velké množství malebných ostrovů s výborným turistickým zázemím, kouzelnou přírodou a křišťálově čistým mořem, které sem každoročně láká turisty z nejrůznějších koutů světa. Vydejte se i vy za krásami Chorvatska a navštivte s námi nádherný ostrov Cres, který se pyšní ideálními podmínkami pro letní dovolenou u moře! Naleznete zde nejen přímořská letoviska s komfortními službami, ale také romantická a klidná zákoutí, kde si užijete ničím nerušený odpočinek. Pobřeží ostrova Cres skýtá také vynikající podmínky pro nejrůznější vodní sporty, procházky i turistiku.

Zájezdy na ostrov Cres

Zájezdy na ostrov Cres Chorvatsko. Láká vás dovolená na ostrově Cres? Vyberte si z naší nabídky zájezdů na ostrov Cres a svou skvělou dovolenou v Chorvatsku máte na dosah ruky! Objednávku můžete provést snadno a rychle online na stránkách naší cestovní agentury a my se vám obratem ozveme, abychom upřesnili podrobnosti vašeho zájezdu. Vydejte se s námi za sluncem a kouzelnou atmosférou chorvatských ostrovů, které vám učarují svou příjemnou přímořskou kulturou i středomořských klimatem, které je pro letní dovolenou jako stvořené! Zájezdy na ostrov Cres, to je krásná dovolená plná aktivního odpočinku i nejrůznějších fakultativních výletů za kulturními památkami.

Vodní radovánky i kulturní památky na pobřeží

Ostrov Cres, jeden z největších ostrovů Jaderského moře rozkládající se v souostroví Kvarnerských ostrovů, je kouzelným místem, na němž naleznete příkré skály i borové lesy, malebná přístavní města i osamělé zátoky skýtající skvělé podmínky pro potápění a ničím nerušený odpočinek. Navštivte s námi ostrov Cres a poznejte místa, jako je stejnojmenné město Cres, které je centrem ostrova, města Lubenice, Beli, Martinšćica či Punta Kriza, v nichž poznáte kulturní život tohoto ostrova, ochutnáte zdejší kulinářské speciality nebo si můžete prohlédnout krásné kulturní památky.