Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Sinemorec dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Sinemorec Bulharsko all inclusive. Láká vás poznat krásu Bulharska? Máte rádi moře, slunce a písečné pláže lemované romantickými zátokami? Pak se vyjete na dovolenou do Sinemorec, nejjižnějšího bulharského letoviska! Dovolená na pobřeží Bulharska je opravdu jedinečným zážitek, a pokud navštívíte krásné přístavní městečko Sinemorec, pak spaříte jeho nejjižnější cíp. Užijte si ničím nerušenou dovolenou v Sinemorci na krásných písečných plážích Bulharska a nechte se pohltit zdejší klidnou atmosférou přístavního města. Poslouchejte šumění moře, zpěv ptáků, šumění listů, s nimiž si pohrává přímořský vánek a všechny starosti všedních dní, zmizí v nenávratnu.

Dovolená v Sinemorci. Dopřejte si jedinečnou dovolenou v Bulharsku a vydejte se s našimi zájezdy do Sinemorce, za krásami tohoto bulharského letoviska! Užijete si nejen skvělý odpočinek, ale také nejrůznější vodní radovánky, potápění ve skalnatých zátokách i fakultativní výlety do krásného okolí Sinemorce! Letní dovolená v Sinemorci strávená na zlatých plážích se vám vyplatí.

Zájezdy do Sinemorce

Proč zájezdy Sinemorec? Sinemorec, kouzelné přímořské městečko, které je současně také nejjižnějším letoviskem Bulharska, je výborným místem pro dovolenou u moře, pokud máte rádi nedotčenou přírodu, klidné pláže a kouzelné útesy vystupující z mořských hlubin. Navštivte malebné městečko Sinemorec a poznejte pravou tvář bulharské přírody i jedinečné kultury, která vás jistě okouzlí svými tradicemi a zvyky. Užijte si jedinečnou dovolenou v Sinemorci na plážích letoviska, kde vás nebudou rušit žádné davy turistů ani hluk blízké civilizace.

Zájezdy do letoviska Sinemorec

Dovolená v Sinemorci je tradicí nejen českých turistů, ale také turistů v mnoha sousedních zemích. Výborná dostupnost, krásné pláže a příjemné klima činí z bulharských letovisek velmi atraktivní turistické oblasti. Vydejte se také na zájezdy za krásami Balkánského poloostrova a Bulharska, a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v přístavním městě Sinemorec! S našimi zájezdy do Sinemorec si zajistíte nejen leteckou přepravu a kvalitní ubytování na pobřeží, ale také možnost stravy all inclusive, polopenze nebo snídaní.

Pláže a volný čas v letovisku Sinemorec

Toužíte-li po klidných písečných plážích, kde si můžete nerušeně užívat vodních radovánek či odpočinku ve stínu slunečníku, pak je pro vás dovolená v Sinemorci, jako stvořené! Klidná a tichá zákoutí se zde snoubí s plážemi plnými života a nejrůznějšími službami, jako je možnost zapůjčení vodních skútrů, šlapadel, slunečníků i lehátek, které jistě zpříjemní váš volný čas v letovisku Sinemorec. Milovníci potápění jistě ocení na zájezdech do Sinemorce krásné skalnaté zátoky, kde jsou k vidění nádherné podmořské scenérie, které činí z potápění v této oblasti skvělý zážitek.