Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Elenite dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Elenite Bulharsko all inclusive. Láká vás poznat kulturu Bulharska, navštívit jeho památky a zároveň si užít letní dovolenou na krásných písčitých plážích? Pak navštivte na dovolené Elenite, kouzelné bulharské letovisko rozkládající se v nádherném zálivu při úpatí horského masivu Stará planina, které skýtá výborné podmínky pro vaši jedinečnou dovolenou v Bulharsku. Díky poloze Elenite si zde můžete užít výborné podmínky pro turistiku, horolezectví na četných skalních stěnách, ale také kurzy potápění na pobřeží či bohatý kulturní program pobřežních hotelových komplexů. Velmi oblíbenými jsou také fakultativní výlety na nedaleké Slunečné pobřeží či do malebného Nesebaru, které můžete navštívit buďto autobusem nebo lodní dopravou.

Dovolená v Elenite. Vydejte se s naší cestovní agenturou na dovolenou do Elenite a užijte si nevšední letní dovolenou v Bulharsku. V naší nabídce naleznete velké množství zájezdů do Elenite zahrnujících přepravu, ubytování a samozřejmě také stravu. Dovolená v Elenite i celé Bulharsko se vám jistě bude líbit.

Dovolená v Djuni

Plánujete letní dovolenou v Bulharsku u moře? Toužíte po dlouhým slunných plážích, průzračném moři a výborném komfortu přímořských hotelových komplexů? Pak neváhejte a prožijte svou dovolenou v Elenite, v krásném bulharském letovisku na pobřeží Černého moře! Čekají na vás rozlehlé písečné pláže s lehátky a slunečníky, plážové bary, diskotéky, kavárny i restaurace, kde můžete ochutnat místní kulinářské speciality, ale také sportovní hřiště, kryté bazény, tenisové kurty i školy vodních sportů, kde si můžete vyzkoušet kurzy potápění, plachtění a mnoho dalších vodních radovánek.

Zájezdy do Elenite

Bulharsko, osobitá země rozkládající se na Balkánském poloostrově, v níž se mísí vlivy nejrůznějších národů, jenž vtiskly část své kultury do současné tváře Bulharska. Najdete zde nejrůznější řecké i římské stavby, byzantské pevnosti a mnoho dalších památek díky kterým je Bulharsko velmi oblíbeným a vyhledávaným turistickým cílem nejen českých turistů. Vydejte se na zájezdy do Elenite a  poznejte jedinečnou krásu této země, v níž se snoubí kulturní památky a komfortní turistické zázemí s překrásnou přírodou, která vás zcela pohltí omamným zvukem příboje, jenž se rozléhá celým pobřežím. Pro váši bezstarostnou dovolenou doporučujeme letecké zájezdy do Elenite se stravou all inclusive. Ušetřete s last minute zájezdy do Bulharska.

Pláže a volný čas v bulharském Elenite

Kouzelné bulharské letovisko Elenite rozkládající se na 800 metrů dlouhé pláži je jedinečným místem, které skýtá ideální podmínky pro aktivní letní dovolenou i ničím nerušený odpočinek ve stínu slunečníků na romantickém pobřeží. Objednejte si zájezdy do Elenite, naleznete zde velké množství komfortní hotelů, které se postarají o váš ničím nerušený pobyt a zábavu ve volném čase. Můžete zde vyzkoušet kurzy potápění, turistiku, plážový volejbal a mnoho dalších sportů, které jsou skvělým zpestřením pobytu na pláži. Hotely a hotelové komplexy v Elenite poskytují také nabídku různých fakultativních výletů, s nimiž navštívíte další letoviska na pobřeží i vnitrozemí Bulharska. Velmi oblíbené fakultativní jsou výlety do měst Sozopol, Nesebar či Sezopol i celodenní výletní plavby po moři.