Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Balčik dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Balčik Bulharsko all inclusive. Znáte bulharské letovisko Balčik, také známé jako Bílé město, rozkládající se v blízkosti krásných pískovcových skal a malebného pořeží? Toužíte-li po jedinečné dovolené v romantickém přístavním městě, pak je pro vás právě letovisko Balčik tou pravou volbou! Vaše dovolená v Balčiku bude plná sportu a zábavy na širokých plážích, romantických procházek po pobřeží či městem, které skýtá opravdu nádhernou architekturu i řadu vynikajících restaurací, kde můžete ochutnat speciality zdejší kuchyně.

Dovolená v Balčiku má celou řadu výhod oproti jiným letoviskům v Bulharsku. Na zájezdech v Balčiku si užijete ničím nerušený odpočinek a skvělou zábavu, poznáte pravou tvář bulharského pobřeží s jeho unikátními památkami a jedinečnou atmosférou, kterou nenarušují davy turistů. Zatoužíte-li však nadovolené v Balčiku v Bulharsku po bohatém nočním životě a ruchu velkých středisek můžete se vydat ne cestu po pobřeží k letoviskům Albena nebo Zlaté písky.

Dovolená v Balčiku

Kouzelná letní dovolená v romantickém přímořském městě na pobřeží Bulharska? To je letní dovolená v letovisku Balčik! Bílé město, jak bývá Balčik označován, vás na první pohled okouzlí svými nádhernými stavbám z bílého kamene a skálami tyčícím se nad městem, které spolu vytvářejí překrásné scenérie. Naleznete zde opravdu krásnou architekturu, příjemné obyvatele a bohatý kulturní život, které je zaměřen především na turistický ruch. Užijte si krásu letoviska Balčik a prožijte skvělou dovolenou na plážích v okolí města, které skýtají výborné podmínky pro sport i odpočinek po dlouhém dni.

Zájezdy do letoviska Balčik

Toužíte poznat krásu Balčiku a užít si plnými doušky kulturu Bulharska? Pak neváhejte a vyberte si právě teď z naší široké nabídky zájezdů do letoviska Balčik! Součástí zájezdů do Balčiku je nejen letecká přeprava, ale také ubytování v hotelových komplexech či rodinných apartmánech na pobřeží, ale také možnost zajištění stravy all inclusive, polopenze i snídaní. Naše nabídka zájezdů do Balčíku tvoří výběr toho nejlepšího z nabídek četných českých renomovaných cestovních kanceláří, s nimiž spolupracujeme již několik let a připravujeme pro vás zájezdy, s nimiž prožijete jedinečnou a bezstarostnou dovolenou v Bulharsku!

Zábava na moři i na výletech v Balčiku

Vydáte-li se prožít svou zájezdy právě do malebného letoviska Balčik, jistě nebudete litovat! Balčik, nejsevernější letovisko bulharského pobřeží, je opravdu jedinečným místem, které skýtá velké množství aktivit, které mohou vyplnit volný čas vaší dovolené v Balčiku. Užijte si mořské vlny a vyzkoušejte adrenalin windsurfingu, můžete se také ponořit do hlubin zdejšího zálivu a vyzkoušet potápění či šnorchlování. Milovníci procházek a turistiky se mohou vydat na prohlídku města, které skýtá nejednu zajímavost, nebo mohou vyrazit do blízkých letovišť Albena a Zlaté písky, kde si užijí ruch a bohatý noční život. Levnou dovolenou nelznete v kategorii Last minute zájezdy Bulharsko.