Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Bahamy

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Bahamy dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Bahamy all inclusive. Letní dovolená na krásných ostrovech obklopených azurovým mořem s bělostnými plážemi lemovanými luxusními letovisky? To je dovolená na Bahamách! Toto jedinečné souostroví Atlanského oceánu láká turisty nejen krásou své přírody, ale také ideálními podmínkami pro sport a turistiku i okouzlující prázdninovou atmosférou, která na vás dýchá ze všech stran. Vydejte se i vy poznat podmanivou krásu Bahamských ostrovů a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na Bahamách plnou slunce, vodních radovánek a skvělé zábavy.

Chcete klidnou dovolenou na Bahamách? S naší cestovní agenturou si zajistíte letenky i ničím nerušenou dovolenou v krásných letoviscích Baham. Můžete se vydat na místa, jako je Grand Bahamas, Nassau či Paradise Island, kde si užijete plnými doušky skvělý odpočinek i komfort dovolené na Bahamách. Vyberte si své zájezdy na Bahamy právě teď a proměňte své léto v nezapomenutelnou návštěvu tropických ostrovů.

Zájezdy na Bahamy

Plánujete svou letní dovolenou, ale stále se nemůžete rozhodnout, kam letos vyrazit? Co takhle dovolená na Bahamách! Kouzelné souostroví Bahamy skýtá nádherné písečné pláže zalité sluncem, komfortní letoviska s rušným nočním životem i zákoutí, kde si užijete skvělý a ničím nerušený odpočinek. Zájezdy na Bahamy jsou opravdovým prázdninovým rájem, ať je vám 5 nebo 50, užijete si zde nezapomenutelnou dovolenou plnou sportu, zábavy, relaxace i kultury, kterou můžete poznávat na četných fakultativních výletech.

Dovolená na Bahamach

Láká vás prožít svou dovolenou právě na Bahamách? Pak neváhejte a objednejte si zájezdy na Bahamy, které vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou na tropických ostrovech v Atlantiku. Součástí zájezdů na Bahamy z naší nabídky je samozřejmě letecká přeprava na Bahamy, ubytování v luxusních hotelích, komfortních hotelových komplexech a množství hotelových služeb včetně možnosti stravy. Je jen na vás, zda zvolíte pobyt se stravou all inclusive, s polopenzí či snídaněmi. Věříme, že budete s naší nabídkou zájezdů na Bahamy spokojeni a přejeme vám příjemný pobyt.

Tropická krása a luxus Baham

Kouzelné souostroví Bahamy, které láká každým rokem turisty z nejrůznějších koutů světa, si i přes vysoký turistický ruch stále zachovává své malebné kouzlo. Naleznete zde četná letoviska, z nichž nejznámější jsou Grand Bahamas, Nassau, Cable Beach, Freeport, Paradise Island a Sandals Island, které skýtají nejen kvalitní turisté zázemí, ale hlavně ideální podmínky pro potápění, šnorchlování, jízdu na motorovém člunu i další vodní radovánky. Užijete si na zájezdech na Bahamy také plavby lodí na blízké ostrovy, fakultativní výlety do vnitrozemní i bohatý kulturní program.