Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Ázerbájdžán dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Ázerbájdžán. Láká vás prožít dovolenou v oblasti Kavkazu v jihozápadní Asii? Vydejte se s námi do státu Ázerbájdžán, sousedící s ruskou republikou Dagestán na severu a Gruzií na severozápadě, a prožijte zajímavou dovolenou v této pohádkové destinaci. Dovolená v Ázerbájdžánu je stvořená pro milovníky bohaté historie a příznivce poznávání odlišných kultur, kteří se rádi seznamují s cizími zvyky a rituály.

Zájezdy do Ázerbájdžánu vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou, zajímavým obyvatelstvem a bohatou, zajímavou historií, která rozhodně stojí za povšimnutí. Dovolená v Ázerbájdžánu, který se řadí mezi největší a nejvíce zalidněné země v oblasti Kavkazu, je zárukou skvělých zážitků a nezapomenutelných vzpomínek, které vás budou ještě dlouho provádět. Pokud si tedy ještě stále nejste jisti, ale řadíte se mezi příznivce bohaté historie a rozmanité kultury, neváhejte a vydejte se s námi na dovolenou do Ázerbájdžánu právě teď.

Zájezdy do Ázerbájdžánu

Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Ázerbájdžán, jež na severu omývají vody Kaspického moře. Zájezdy do Ázerbájdžánu jsou skvělou příležitostí k načerpání nové energie a správného relaxu.

Dovolená v Ázerbájdžánu

Zdá se vám Ázerbájdžán jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Ázerbájdžán je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Ázerbájdžánu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Ázerbájdžánská kuchyně

Ázerbájdžán je odedávna proslulý svou národní kuchyní. Hojnost ovoce, zeleniny, aromatických bylin a koření inspirovala ázerbájdžánské mistry kuchaře, kteří vytvořili velké množství nejrůznějších národních jídel. I ti nejzkušenější gurmáni, přijíždějící do Ázerbájdžánu ze všech konců světa, jsou nadšeni rafinovaností chutí a jemným aromatem těchto pokrmů. Ne náhodou je Ázerbájdžán krajem lidí, dožívajících se vysokého stáří. Vědci vysvětlují tento jev v prvé řadě příznivým klimatem, dále způsobem života a v neposlední řadě zdravou a pravidelnou stravou. Ázerbájdžánci jsou velice hrdí na svou kuchyni. Nejznámějšími pokrmy z ázerbájdžánské kuchyně, které jsou ceněny na celém světě, jsou plov, šašlik, kebab, dolma a sladké dezerty jako pachlava a šakerbura.