Uzbekistán Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 158 slev
Uzbekistán

Uzbekistán

Zájezdy Uzbekistán. Rozhodli jste se navštívit tuto zajímavou zemi a seznámit se s jejími zvyklostmi a obyvatelstvem? Skvělá volba, zájezdy do Uzbekistánu vás zavedou až do vnitrozemského státu nacházejícího se v centrální Asii. Zájezdy do Uzbekistánu vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou a způsobem života, než jaký je vám známý a právě díky těmto faktorům byste si dovolenou v této lokalitě rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Uzbekistánu

Zdá se vám Uzbekistán jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Uzbekistánu je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Uzbekistánu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Vodstvo Uzbekistánu

Charakteristikou Uzbekistánu je silně nerovnoměrné rozložení řek. Zvlášť chudá je na ně rovinatá část. V rovinách ztrácejí řeky vodu na zavlažování, prosakováním a vypařováním, postupně vysychají a často končí slepým ústím. V horách je rozvětvená říční síť. Všechny řeky patří k povodí Amudarji a Syrdarji. Většina z nich má sněhovo-ledovcový zdroj s maximálními stavy v červnu. Do rovin povodí Amudarji stéká ročně 79 km³ z čehož 8 % připadá na horské oblasti Uzbekistánu. Do rovin povodí Syrdarji stéká ročně 38 km³ z čehož 10 % připadá na horské oblasti Uzbekistánu. Většina přítoků Syrdarji je zcela rozebrána na zavlažování ještě před tím než jí dosáhnou.

Doporučené hotely: Zájezdy Uzbekistán 2014 / 2015

Perly Uzbekistánu hedvábnou stezkou  Poznávací zájezd

Uzbekistán - Poznávací zájezd

Perly Uzbekistánu...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: polopenze
  • Cena od: 42 311 Kč -8% (45 990 Kč)

Další hotely v destinaci UzbekistánTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce