Tibet Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

-30%
Adventní zájezd za nákupy na trhy do Vánoční Wroclawi

720 Kč 930 Kč TIP!

Nalezeno 456 slev
Tibet

Tibet

Díky nejvýše položené oblasti Tibetu, Tibetské náhorní plošiny, je Tibet nazýván střechou světa. Dovolená v Tibetu vás jednoznačně nezklame. Vyjeďte si na jižní hranice s Nepálem, kde se nachází nejvyšší hora světa Mount Everest, která je celoročně velmi vyhledávaným cílem všech turistů. V ohromující tibetské přírodě vás uchvátí pohled na průzračné vody horských jezer a světoznámé veletoky jako jsou Jang-c-ťiang, Žlutá řeka, či Indus, které určitě znáte z učebnic dějepisu.

Zájezdy do Tibetu

Pokud máte rádi krásnou horskou přírodu a vaším přáním je poznat světovou kulturu, památky a náboženství jako je Buddhismus a Hinduismus, neváhejte a vyberte si z nabídky zájezdů do Tibetu u naší cestovní agentury. Máme pro vás připraveny výhodné letecké zájezdy do vyhledávaných horských hotelů v nejznámějších lokalitách Tibetu, jako jsou Káthmándú a Lhasa.

Výlety v horských oblastech Tibetu

Můžete navštívit nejznámější světové památky, božské chrámy a posvátná buddhistická či hinduistická místa jako je Káthmándú, které se pyšní vyhlášeným palácem Živoucí bohyně a nádherným náměstíčkem, na kterém si prohlédnete hrnčířské práce. Projděte si tajemné Lhaso s bohatě zdobeným palácem Potál a střešní terasou, ze které je okouzlující a nezapomenutelný výhled na celé okolí Lhasy. Poznejte působivou přírodu Tibetské náhorní plošiny s rozlehlými pláněmi, výhledem na zasněžené vrcholy velehor světa a průzračně čistá jezera.

V Tibetu načerpáte zpátky ztracené síly, užijete si také místního folklóru, ochutnáte speciální pokrmy z ječmene zvané campa a vynikající tibetské čaje. Dovolená v Tibetu s naší cestovní agenturou čeká právě na vás.

Doporučené hotely: Zájezdy Tibet 2014 / 2015

Další hotely v destinaci TibetTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce