Tibet Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 189 slev
Tibet

Tibet

Díky nejvýše položené oblasti Tibetu, Tibetské náhorní plošiny, je Tibet nazýván střechou světa. Dovolená v Tibetu vás jednoznačně nezklame. Vyjeďte si na jižní hranice s Nepálem, kde se nachází nejvyšší hora světa Mount Everest, která je celoročně velmi vyhledávaným cílem všech turistů. V ohromující tibetské přírodě vás uchvátí pohled na průzračné vody horských jezer a světoznámé veletoky jako jsou Jang-c-ťiang, Žlutá řeka, či Indus, které určitě znáte z učebnic dějepisu.

Zájezdy do Tibetu

Pokud máte rádi krásnou horskou přírodu a vaším přáním je poznat světovou kulturu, památky a náboženství jako je Buddhismus a Hinduismus, neváhejte a vyberte si z nabídky zájezdů do Tibetu u naší cestovní agentury. Máme pro vás připraveny výhodné letecké zájezdy do vyhledávaných horských hotelů v nejznámějších lokalitách Tibetu, jako jsou Káthmándú a Lhasa.

Výlety v horských oblastech Tibetu

Můžete navštívit nejznámější světové památky, božské chrámy a posvátná buddhistická či hinduistická místa jako je Káthmándú, které se pyšní vyhlášeným palácem Živoucí bohyně a nádherným náměstíčkem, na kterém si prohlédnete hrnčířské práce. Projděte si tajemné Lhaso s bohatě zdobeným palácem Potál a střešní terasou, ze které je okouzlující a nezapomenutelný výhled na celé okolí Lhasy. Poznejte působivou přírodu Tibetské náhorní plošiny s rozlehlými pláněmi, výhledem na zasněžené vrcholy velehor světa a průzračně čistá jezera.

V Tibetu načerpáte zpátky ztracené síly, užijete si také místního folklóru, ochutnáte speciální pokrmy z ječmene zvané campa a vynikající tibetské čaje. Dovolená v Tibetu s naší cestovní agenturou čeká právě na vás.

Doporučené hotely: Zájezdy Tibet 2014 / 2015

Další hotely v destinaci TibetTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce