Svatý Vincent a Grenadiny Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Silvestrovský pobyt v Harrachově s wellness

3 990 Kč 6 600 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 175 slev
Svatý Vincent a Grenadiny

Svatý Vincent a Grenadiny

Zájezdy Svatý Vincent a Grenadiny. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou na Svatém Vincentu a Grenadinách? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na tento ostrovní stát v Karibiku v souostroví Malé Antily, patřící mezi Návětrné ostrovy, které leží při severním pobřeží Jižní Ameriky, a užít si perfektní zájezdy na Svatý Vincent a Grenadiny. Většinu území státu svou rozlohou zaujímá ostrov Svatý Vincent, který je sopečného původu. Zbytek tvoří Grenadiny, skládající se z 32 menších korálových ostrůvků, z nichž je jen polovina osídlena. Většími ostrůvky jsou Bequia, Canouan, Mustique, Union Island.

Zájezdy na Svatý Vincent a Grenadiny

Na Svatém Vincentu a Grenadinách se snoubí nádherná tropická příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená na Svatém Vincentu a Grenadinách je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů na Svatý Vincent a Grenadiny se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy na Svatý Vincent a Grenadiny i vy!

Dějiny

Ostrovy byly původně osídleny Kariby, ti se až do 18. století agresivně bránili usazování evropských přistěhovalců. Na ostrovy se postupně dostávali afričtí otroci, trosečníci z otrokářských lodí nebo uprchlíci z Barbadosu, Svaté Lucie a Grenady. Docházelo k míšení s Kariby a vznikla národnostní skupina potomků černých otroků a Karibů známá jako Garífuna. Počátkem roku 1719 zde začali francouzští osadníci pěstovat kávu, tabák, bavlnu a cukrovou třtinu, na plantážích pracovali otroci. Zrušení otrokářství v roce 1834 mělo za následek nedostatek pracovních sil na plantážích. To na ostrovy přitáhlo ve čtyřicátých letech 19. století pracovníky z Portugalska. Podmínky bývalých otroků i zemědělských přistěhovalců byly velmi špatné, a to i kvůli nízkým cenám cukru, až do začátku 20. století.

Doporučené hotely: Zájezdy Svatý Vincent a Grenadiny 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Svatý Vincent a GrenadinyTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce