Súdán Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 141 slev
Súdán

Súdán

Zájezdy Súdán. Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Súdán, nacházející se na jih od Sahary částečně v oblasti Sahelu v Africe a který hraničí s Egyptem na severu, s Libyí, Čadem a Středoafrickou republikou na západě, Jižním Súdánem na jihu a s Etiopií, Eritreou a Rudým mořem na východě. Zájezdy do Súdánu jsou skvělou příležitostí k načerpání nové energie a správného relaxu.

Zájezdy do Súdán

Zdá se vám Súdán jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Súdánu je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Súdánu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Obyvatelé Súdánu

Před odtržením jihu tvořili černoši 52 % obyvatelstva, vládnoucí Arabové 39 %, Berberové 6 %, zbytek pak cizinci. Arabové vyznávající islám žili převážně na severu, černoši na jihu. Islám je základem zákonodárství a státním náboženstvím, na jihu však převládá animismus a křesťanství. Pouštní oblasti Súdánu jsou velmi řídce osídleny, proto průměrná hodnota osídlení dosahuje 15 osob na km².

Doporučené hotely: Zájezdy Súdán 2014 / 2015

Další hotely v destinaci SúdánTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce