Singapur Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 010 slev
Singapur

Singapur

Singapur, nádherný městský stát skýtající oslnivou exotiku a mnoho nejrůznějších zajímavostí, je skvělým místem pro dovolenou, ať už hledáte krásnou přírodu, odpočinek či ruch velkoměsta! Poznejte nejkrásnější zákoutí Singapuru, užijte si výlety do četných přírodních rezervací i fakultativní výlety na okolní ostrovy s ideálními podmínkami pro potápění a vodní sporty. Singapur, to je záruka nezapomenutelné dovolené v jedné z nekrásnějších zemí jihovýchodní Asie, která si i přes moderní rozvoj stále zachovává své podmanivé kouzlo a unikátní přírodní památky!

Zájezdy do Singapuru

Toužíte poznat jeden z nejvyspělejších států světa a zároveň si užít exotickou dovolenou na nádherných plážích? Pak je právě pro vás připravena nabídka zájezdů do Singapuru, s nimiž poznáte na vlastní oči jedinečnou krásu jihovýchodní Asie. V nabídce naší cestovní agentury naleznete jak pobytové zájezdy do Singapuru, tak poznávací zájezdy, s nimiž se vydáte napříč celým ostrovem, navštívíte jeho nádherné pláže, okouzlující zahrady a přírodní parky a užijete si plnými doušky jedinečnou krásu Singapuru! Objednejte si právě teď váš zájezd do Singapuru a prožijte skvělou dovolenou plnou exotiky a nevšedních zážitků!

Nejkrásnější místa Singapuru

Vydáte-li se s našimi zájezdy za nevšední krásou Singapuru, pak se vám naskytne opravdu jedinečná příležitost poznat jednu z nejkrásnějších zemí jihovýchodní Asie! Poznejte nejkrásnější místa Singapuru, jako je slavná zoo, botanická zahrada, noční safari či ostrov Sentosa, který skýtá vynikající podmínky pro vodní sporty. Singapur skýtá také nádhernou architekturu, možnost nákupů i zábavy v kteroukoliv denní dobu. Toužíte-li po jedinečné dovolené plné nevšedních zážitků, Singapur je skvělou volbou!

Doporučené hotely: Zájezdy Singapur 2014 / 2015

Grand Park City Hall  Singapur

Singapur - Singapur

Grand Park City H...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 34 990 Kč (Konečná cena)
Grand Pacific Hotel  Singapur

Singapur - Singapur

Grand Pacific Hotel

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 33 990 Kč (Konečná cena)

Další hotely v destinaci SingapurTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce