Senegal Zájezdy 2014


Líbí se mi
Senegal

Senegal

Zájezdy Senegal. Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Senegal, ležící v Africe v letovisku, jehož sousedy jsou Gambie, Guinea, Guinea-Bissau, Mali a Mauritánie. Zájezdy do Senegalu jsou skvělou příležitostí k načerpání nové energie, správného relaxuj a seznámení s úchvatnými přírodními scenériemi.

Zájezdy do Senegalu

Zdá se vám Senegal jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Senegalu je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Senegalu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Historie Senegalu

Raná historie není příliš dobře známa. Od 11. století bylo území dnešního Senegalu součástí říší Mali a Songhaj. V 15. století toto území objevili Portugalci, kteří zde založili první obchodní osady, později se k nim připojili Francouzi Nizozemci a Britové. Zhruba od roku 1840 se Francouzi začali dostávat i do vnitrozemí a začlenili Senegal do kolonie jménem Senegambie. Reformou z roku 1904 se Senegal stal součástí Francouzské západní Afriky. Po druhé světové válce se stal zámořským územím Francie. V roce 1958 získal autonomii v rámci Francouzského společenství. O rok později se spojil s Francouzským Súdánem (prakticky Mali) a vytvořili tak Malijskou federaci. Ta se již v r. 1960 rozpadla. Po jejím rozpadu vyhlásil Senegal nezávislost, ještě v r. 1960 získal členství v OSN.

Doporučené hotely: Zájezdy Senegal 2014

ROYAL DECAMERON BAOBAB  Poznávací zájezd

Senegal - Poznávací zájezd

ROYAL DECAMERON B...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: all inclusive
  • Cena od: 23 190 Kč -32% (34 090 Kč)

Další hotely v destinaci SenegalSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

SLEVA až 25% na zájezdy do Turecka [více]

SLEVA až 25% na zájezdy do Turecka [více]

Do Egypta s báječnou SLEVOU! [více]

Do Egypta s báječnou SLEVOU! [více]

Zobrazit všechny akce