Portoriko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-45%
Žďárské vrchy a Zelená Hora pro dva až na 6 dní

1 410 Kč 2 450 Kč TIP!

-40%
Termály Bešeňová v hotelu Flora pro dva

2 940 Kč 4 900 Kč TIP!

Nalezeno 628 slev
Portoriko

Portoriko

Zájezdy Portoriko. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Portoriko? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi do přidruženého státu USA v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se v jižní části Návětrných ostrovů a užít si perfektní zájezdy do Portorika. Zájezdy do Portorika jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Portorika

V Portoriku se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Portoriku je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Portoriku se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Portorika i vy!

Obyvatelstvo Portorika

Obyvatelé jsou Portorikánci, na ostrově se nenacházejí téměř žádné národnostní menšiny, vyjma kontinentálních Američanů. Portoriko je jediným územím USA, kde se mluví výhradně španělsky. Ačkoliv je jako úřední jazyk stanovena také angličtina, téměř nikdo ji zde nepoužívá. Na Portorikánce vždy v USA hleděli jako na občany nižší kategorie, proto se úřady ve Washingtonu pokusily povýšit ostrov na 51. stát USA. Místní ale odmítli, protože by museli platit daně. Početná komunita Portorikánců žije také v New Yorku.

Doporučené hotely: Zájezdy Portoriko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci PortorikoAŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

AŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Zobrazit všechny akce