Portoriko Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-32%
Řecko Zakynthos letecky s all-inclusive až na 12 dní

13 990 Kč 20 690 Kč TIP!

-66%
5denní wellness pobyt v Českém Švýcarsku

2 990 Kč 8 728 Kč TIP!

Nalezeno 597 slev
Portoriko

Portoriko

Zájezdy Portoriko. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Portoriko? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi do přidruženého státu USA v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se v jižní části Návětrných ostrovů a užít si perfektní zájezdy do Portorika. Zájezdy do Portorika jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Portorika

V Portoriku se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Portoriku je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Portoriku se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Portorika i vy!

Obyvatelstvo Portorika

Obyvatelé jsou Portorikánci, na ostrově se nenacházejí téměř žádné národnostní menšiny, vyjma kontinentálních Američanů. Portoriko je jediným územím USA, kde se mluví výhradně španělsky. Ačkoliv je jako úřední jazyk stanovena také angličtina, téměř nikdo ji zde nepoužívá. Na Portorikánce vždy v USA hleděli jako na občany nižší kategorie, proto se úřady ve Washingtonu pokusily povýšit ostrov na 51. stát USA. Místní ale odmítli, protože by museli platit daně. Početná komunita Portorikánců žije také v New Yorku.

Doporučené hotely: Zájezdy Portoriko 2014

Další hotely v destinaci PortorikoSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce