Nepál Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Šumava s neomezeným wellness a slevou na skipasy

2 990 Kč 5 000 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 166 slev
Nepál

Nepál

Láká vás mystické kouzlo tajemných Himalájí a starodávných východních chrámů, jež v sobě skýtají ducha tisícileté historie? Pak proměňte svou letní dovolenou v pouť za krásami Nepálu! Horské masivy Himalájí i tajemná džungle se zde snoubí s nádhernými památkami a osobitou kulturou zdejších obyvatel. Při návštěvě Nepálu vás jistě na první pohled uchvátí nejvyšší hora světa Mt. Everest, který je již odedávna výzvou pro nejednoho cestovatele, ale také hinduistické chrámy i paláce připomínající bohatou historii této země.

Zájezdy do Nepálu

Toužíte-li prožít dovolenou, která bude od začátku až do konce nabitá jedinečnými zážitky, pak je zájezd do Nepálu tou pravou volbou. Naše cestovní agentura pro vás sestavila nabídku pobytových i poznávacích zájezdů, s nimiž poznáte na vlastní kůži, oslnivou krásu této mystické země. Zájezdy do Nepálu v sobě zahrnují nejen letenky a luxusní ubytování, ale také stravu, přepravu i vstupy do nejrůznějších chrámů a památek Nepálu. Ke svým zájezdům si můžete samozřejmě také přikoupit fakultativní výlety nad rámec daného programu.

Himaláje a Nepál

Nepál, nádherná země rozkládající se ve středu Himalájí od Číny až po Indii, je zemí plnou okouzlujících přírodních i kulturních krás, které jsou již odedávna poutními místy věřících a také cílem mnoha cestovatelů, které láká poznat východní mystiku Nepálu. Pokud se také rozhodnete vydat do této jedinečné země, pak byste neměli vynechat návštěvu hlavního města Káthmándú, které je kulturním centrem Nepálu. Z dalších měst jistě stojí za vidění také Patan či Bhadgaon, kde si užijete kulturu Nepálu i bohatý kulturní život.

Doporučené hotely: Zájezdy Nepál 2014 / 2015

Velká cesta Nepálem a Indií  Poznávací zájezd

Nepál - Poznávací zájezd

Velká cesta Nepál...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: dle programu
  • Cena od: 57 841 Kč -11% (64 990 Kč)

Další hotely v destinaci NepálTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce