Libanon Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-32%
Řecko Zakynthos letecky s all-inclusive až na 12 dní

13 990 Kč 20 690 Kč TIP!

-61%
Slunečná jezera s polopenzí a wellness pro dva

2 990 Kč 7 672 Kč TIP!

Nalezeno 610 slev
Libanon

Libanon

Zájezdy Libanon. Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Libanon, ležící Blízkém Východě, při východním pobřeží Středozemního moře. Zájezdy do Libanonu jsou skvělou příležitostí k načerpání nové energie, správného relaxuj a seznámení s úchvatnými přírodními scenériemi.

Zájezdy do Libanonu

Zdá se vám Libanon jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Libanonu je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Libanonu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Geografie Libanonu

Libanon je malá hornatá země ležící ve východním středomoří a ačkoliv se země nachází u moře a nedaleko je syrská poušť, v libanonském pohoří jsou v zimě vhodné podmínky pro lyžování, hlavně díky až 3000 m vysokým horám. Tento hornatý pás se dělí na pohoří Libanon a Antilibanon. První z nich leží rovnoběžně s pobřežím v celé jeho délce. Antilibanon se táhne podél hranice se Sýrií. Zasněžené hory daly zemi také jméno, aramejské slovo laban znamená bílý. V pohořích Libanon a Antilibanon, rozdělených údolím Bikáa se vyskytují vzácné a chráněné zbytky cedrových lesů. Libanonu se říká země cedrů a cedr je zobrazen na státní vlajce. Více než polovina území je položena výše než 1000 m n. m.

Doporučené hotely: Zájezdy Libanon 2014

CORAL BEACH HOTEL  Bejrút

Libanon - Bejrút

CORAL BEACH HOTEL

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Vídeň
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 33 980 Kč (Konečná cena)
HOLIDAY INN DUNES  Bejrút

Libanon - Bejrút

HOLIDAY INN DUNES

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Vídeň
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 34 980 Kč (Konečná cena)

Další hotely v destinaci LibanonSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce