Korsika Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-46%
Slovenské Beskydy pro dva s bazénem a saunou

1 290 Kč 2 266 Kč TIP!

-50%
Až 5 wellness dní pro dva v termálních lázních Malé Bielice

4 990 Kč 9 980 Kč TIP!

Nalezeno 485 slev
Korsika

Korsika

Zájezdy Korsika all inclusive. Korsika, rodiště Napoleona Bonaparte je opravdovou perlou Středozemního moře. Turisty z celého světa lákají její nádherné sluncem prozářené pláže, hornatý povrch s útesy a malebnými zátokami, ale také fascinující neolitické menhiry a malebná města. Korsika má co nabídnout turistům všeho druhu. Krásné pláže skýtají možnost vodních sportů a potápění, krásná krajina láká k výšlapům či vyjížďkám na kole a malebná městečka s restauracemi a kavárnami nabízejí jedinečný poklid zdejšího ostrova. Jsou pro vás připraveny pobytové zájezdy do nejkrásnějších lokalit Korsiky. Ubytovat se můžete v apartmánech a bungalovech bez stravy nebo využít hotely poskytující širokou nabídku služeb včetně polopenze či stravy all inclusive.

Zájezdy na Korsiku

Proč na zájezdy na Korsiku? Pokud toužíte prožít dovolenou na krásné pláži Středozemního moře, vydejte se na zájezd na Korsiku do některého z pobřežních letovisek, kterými ostrov oplývá. Mezi nejoblíbenější patří Ajacio, kde naleznete kromě nekonečných pláží také rodný dům a muzeum Napoleona Bonaparte, Bonifacio skýtající jedinečnou, romantickou dovolenou ve městě zbudovaném na skalním útesu, města Bastia, Lumio a Propriana, které láká turisty okouzlujícími plážemi, nedalekou Lví zátokou, nabídkou vodních sportů a výlety do nedalekého okolí. Na zájezdě na Korsice si přijdou na své milovníci sufringu, vodního lyžování nebo potápění, ale také lidé, pro které dovolená na Korsice znamená odpočinek ve stínu stromů. Milovníci horské turistiky jistě ocení výšlapy na místní vrcholy, jako je Monte Cinto, nejvyšší hora Korsiky, a Monte Renoso. Vydat se můžete také na horská plesa Lac de Melo a Lac de Capitello. Zájezdy na Korsiku jsou prostě pro každého!

Výlety za krásami Korsiky

Kam se podívat na zájezdech na Korsiku? Při návštěvě Korsiky se můžete vydat na řadu nezapomenutelných výletů. Mezi nejtajemnější místa, která můžete na Korsice spatřit, patří místní menhiry a megality pocházejících z doby 3000 let př. n. l., jsou tedy ze stejného období jako Stonehange v jižní Anglii. Některé tyto megality mají tvář či rozeznatelnou kompozici. Naleznete zde sochy bojovníků, zemědělců atd. Dalšími velmi oblíbenými výlety jsou cyklistické vyjížďky do malebného okolí. Vydat se můžete do města Porto, kde se nachází jeden ze symbolů Korsiky, Janovská strážní věž. Za návštěvu stojí také přírodní rezervace Calanche s unikátními skalními útvary z oranžové a růžové žuly.

Vybrané lokality

Tiuccia

Zlákala vás představa dovolené na slunné Korsice ve Středozemním moři? Pak si rozhodně nenechte ujít návštěvu letoviska Tiuccia, které se...

 

Doporučené hotely: Zájezdy Korsika 2014 / 2015

Divoká krása Korsiky  Poznávací zájezd

Korsika - Poznávací zájezd

Divoká krása Kors...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: polopenze
  • Cena od: 32 031 Kč -11% (35 990 Kč)

Další hotely v destinaci Korsika

Toulky Korsikou

Francie je známá svým kvalitním vínem, uměním, módou a také nádhernou krajinou. K pevninské části Francie náleží také ostrov Korsika nacházející se ve Středozemním moři u západního pobřeží Itálie. Korsika je oblíbeným místem pro dovolenou. Turisty sem lákají krásné pláže, zajímavá místa pro potápění, kulturní památky i kvalitní letoviska poskytující veškerý komfort, který je potřeba pro...

Korsika - slunný ráj Středozemí

Korsika je ostrov ve Středozemním moři rozkládající se západně od Itálie, jihovýchodně od francouzské pevniny a severně od italského ostrova Sardinie. Korsika je jedním z 27 regionů Francie, přesto ale disponuje jistou autonomií, což mu dává mnohem větší pravomoci, než mají jiné francouzské regiony.

Tento kouzelný ostrov je také...Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce