Guadeloupe Zájezdy 2014


Líbí se mi
Guadeloupe

Guadeloupe

Láká vás prožít cestu po stopách pirátů z Karibiku? Toužíte po nádherných plážích s jemným pískem a exotickou přírodou, která je lemována nádhernými skalními útesy tyčícími se nad mořem? Pak se vydejte prožít svou dovolenou na překrásném ostrově Guadeloupe, který splní všechna vaše tajná přání o dobrodružství na exotickém ostrově! Užijte si jedinečné zážitky při potápění, šnorchlování či windsurfingu na širokých plážích, návštěvu krásných měst skýtajících rušný kulturní život i kouzelné památky, ale také turistiku či fakultativní výlety do nejzajímavějších míst ostrova.

Zájezdy na ostrov Guadeloupe

Toužíte-li po nevšedním zájezdu do Karibiku, ostrov Guadeloupe je výbornou volbou! Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatý výběr zájezdů na Guadeloupe, s nimiž prožijete opravdu jedinečnou dovolenou plnou slunce, odpočinku a nových zážitku. Vyberte si svůj zájezd právě teď a zanedlouho si budete plnými doušky užívat tropickou krásu Guadalupe, jež se snoubí s nádhernou architekturou zdejších měst i velmi příjemnými obyvateli. Poznejte zvyky a tradice jednoho z nejkrásnějších ostrovů Malých Antil a užijte si nezapomenutelnou dovolenou!

Francouzská dovolená v Karibiku na Guadeloupe

Guadeloupe, zámořský region Francie rozkládající se v tajemném a exotickém Karibiku, je vlastně malé souostroví tvořené dvěma ostrovy, větším Basse Terre a menším Grande Terre. Oba tyto ostrovy skýtají nádherné písečné pláže i komfortní letoviska, v nichž si užijete jedinečný komfort a služby, s nimiž bude vaše dovolená nádherným snem na exotickém ostrově! Vydejte se s našimi zájezdy do letovisek Guadeloupe, mezi které patří například Gosier, okolí vesničky Sainte-Rosse na severu ostrova Basse Terre, St. Francois s kvalitními golfovými hřišti, Pointe Ferry či Trois Riviéres, kde poznáte jedinečnou krásu Karibských pláží!

Doporučené hotely: Zájezdy Guadeloupe 2014

Další hotely v destinaci GuadeloupeSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

SLEVA až 25% na zájezdy do Turecka [více]

SLEVA až 25% na zájezdy do Turecka [více]

Do Egypta s báječnou SLEVOU! [více]

Do Egypta s báječnou SLEVOU! [více]

Zobrazit všechny akce