Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Šumava s neomezeným wellness a slevou na skipasy

2 990 Kč 5 000 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 161 slev

Doporučené hotely: Zájezdy Fidži 2014 / 2015

Tokoriki Island Resort Mamanuca

Fidži - Mamanuca

Tokoriki Island R...

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: bez stravy
 • Cena od: 95 490 Kč (Konečná cena)
Malolo Island Resort Mamanuca

Fidži - Mamanuca

Malolo Island Res...

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: bez stravy
 • Cena od: 79 990 Kč (Konečná cena)
Vomo Island Resort Mamanuca

Fidži - Mamanuca

Vomo Island Resort

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: plná penze
 • Cena od: 124 990 Kč (Konečná cena)

Fidži Zájezdy 2014 / 2015

Fidži

Fidži

Když Bůh tvořil ráj na zemi, tak stvořil Fidži, okouzlující souostroví, jehož krása doslova bere dech! Nádherné bělostné pláže linoucí se podél pobřeží s palmami i tradičními chýšemi dokreslují jedinečnou atmosféru těchto exotických ostrovů, která se zde snoubí s průzračným mořem, korálovými útesy i panenskou přírodou, která láká vyrazit na pláž či do vnitrozemí a užít si plnými doušky oslnivou krásu, která vás obklopuje ze všech stran! Pokud toužíte po dovolené, která bude plná nezapomenutelných zážitků, skvělé zábavy i odpočinku, pak rozhodně navštivte překrásný ostrovní stát Fidži!

Zájezdy na Fidži

Dovolená na Fidži, to je záruka vaší spokojenosti a jedinečných zážitků, kterými bude vaše dovolená naplněna od začátku až do konce. Naše cestovní agentura pro vás připravila opravdu širokou nabídku leteckých zájezdů na Fidži, s nimiž navštívíte nejkrásnější letoviska této země a na vlastní oči spatříte její oslnivou krásu. Zájezdy na Fidži obsahují leteckou přepravu s odlety z Prahy, ubytování na malebném pobřeží a samozřejmě také stravu, kterou si můžete zvolit z nabídky all inclusive, polopenze i snídaní. Věříme, že budete s našimi zájezdy plně spokojeni a přejeme vám příjemný pobyt na Fidži.

Nádherné ostrovy a letoviska Fidži

Fidži, překrásná ostrovní země, jež skýtá nepřeberné množství jedinečných a okouzlujících míst, které si na první pohled zamilujete. Ať už se vydáte na kterýkoliv ostrov, všude naleznete bělostné písečné pláže s průzračným mořem obklopené korálovými útesy, které jsou rájem potápěčů i milovníků šnorchlování, tradiční architekturu s bambusovými chýšemi i bohatý kulturní život komfortních letovisek. Mezi nejoblíbenější letoviska Fidži patří například Coral Coast na ostrově Matamanoa, Beachcomer Island, Malolo Island, Mamanuca, Tai, Vomo Island a mnoho dalších, kde si užijete plnými doušky jedinečnou exotiku i skvělý odpočinek v tropickém ráji.

Hotely v destinaci Fidži

Vybrané lokality

Mamanuca

Zájezdy Mamanuca Fidži. V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Mamanuca na Fidži, čeká vás bílý písek, palmy, slunce, příjemné...

 


Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce