Ekvádor Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-50%
Týden v chorvatském letovisku Biograd na Moru

2 200 Kč 4 390 Kč TIP!

-48%
4 dny na Francouzské riviéře

3 499 Kč 6 690 Kč TIP!

Nalezeno 505 slev
Ekvádor

Ekvádor

Zájezdy Ekvádor. Zaujalo vás toto letovisko a rádi byste se o něm dozvěděli více? Ekvádor je stát v Jižní Americe, který leží na rovníku a zároveň je jeho pobřeží omýváno vodami Tichého oceánu. Země je rozdělena na 24 provincií a dělí se na 3 odlišné geoklimatické celky, z nich každý má naprosto odlišné podnebí. Zájezdy do Ekvádoru si vás získají nejen díky naprosto skvělé atmosféře této země, ale i bohatým kulturním životem a spoustou další zábavy.

Zájezdy do Ekvádoru

Ekvádor má na výběr hned z čtyřiadvaceti provincií, můžete si tak tedy vybrat místo, které vám bude přesně vyhovovat. Dovolená v Ekvádoru vám zajisté splní všechna vaše očekávání, odpočinete si od každodenního stresu a nabijete se novou pozitivní energií. Zájezdy do Ekvádoru jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této nádherné zemi.

Dějiny Ekvádoru

Indiánský stát na území Ekvádoru byl v 15. století poražen vpádem říše Inků, jejíž centrum se nacházelo na území dnešního Peru, ale již roku 1534 byl Ekvádor dobyt Španěly, kteří indiány zotročili na 300 let a Ekvádor se stal součástí místokrálovství Peru, poté byl připojen k místokrálovství Nová Granada. Od roku 1822 do roku 1830 byl Ekvádor součástí Velké Kolumbie, poté se z něj stal samostatný stát. Ve 20. století se v zemi projevila politická destabilizace a časté střídání civilních a vojenských vlád. V letech 1950 až 1970 proběhlo několik státních převratů. V letech 1940 až 1942 proběhla neúspěšná válka s Peru, při které Ekvádor ztratil část vnitrozemí. V roce 1979 byl obnoven civilní demokratický režim.

Doporučené hotely: Zájezdy Ekvádor 2014

Ekvádor - země na rovníku s možností prodloužení na Galapágy  Poznávací zájezd

Ekvádor - Poznávací zájezd

Ekvádor - země na...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: dle programu
  • Cena od: 114 990 Kč (Konečná cena)

Další hotely v destinaci EkvádorSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce