Zaton Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-31%
Lyžování v Itálii se skipasy a polopenzí až na 6 dní

4 790 Kč 6 990 Kč TIP!

-40%
Lipno a dovolená na Šumavě pro dva s výhodnými skipasy

2 090 Kč 3 480 Kč TIP!

Nalezeno 764 slev
Zaton Chorvatsko

Zaton

Zájezdy Zaton Zadarská riviéra. Rozhodli jste se navštívit tuto zajímavou zemi a seznámit se s jejími zvyklostmi a obyvatelstvem? Skvělá volba, zájezdy do Zatonu vás zavedou až do osady nedaleko Dubrovníku. V letovisku Zaton je pěkná, 1,5 km dlouhá pláž z oblázků a písku, která je dokola obklopena borovým hájem, což je typickým znakem většiny chorvatských letovisek. Díky povolnému přístupu do moře je pláž vhodná i pro děti a pro zpříjemnění vodních radovánek je zde k dispozici tobogan a skluzavky. Pláž byla vyznamenána tzv. modrou vlajkou.

Zájezdy do Zatonu

Láká vás představa dovolené v Zatonu? Zaton se pyšní velmi rušným společenským životem, často se zde pořádají četné zábavní a sportovní akce pro děti, mládež i dospělé. Zaton má výborné podmínky pro rodinnou rekreaci, pro děti jsou tu hřiště, lunapark, dětská autoškola, organizují se různé zábavní soutěže a také si mohou zajezdit na ponících. V rámci nočního života je pro vás připravena známá diskotéka Saturn, kde se často vykytují známé hudební skupiny a přední zpěváci, konají se tu módní přehlídky a další zábavní akce. Ve městě naleznete i kasino. Dovolená v Zatonu se stane nezapomenutelným zážitkem.

Sport na Zatonu

V Zatonu na vás čeká široká nabídka různých sportů a aktivit jako je jachting, windsurfing, vodní lyžování, jízda na vodním skútru, potápění, tenis, volejbal, plážový volejbal, basketbal, házená či stolní tenis. Dále je pro vás připravena střelnice, speciální cyklostezky a mezi oblíbený sport patří vyjížďky na koni do okolí Zatonu. Začátečníkům i pokročilým je k dispozici tenisová škola, potápěčská škola, jezdecká škola a kurzy plavání a odborní instruktoři dalších sportů. Pro zájemce jsou připraveny půjčovny lodí, člunů a sportovních potřeb.

Doporučené hotely: Zájezdy Zaton Chorvatsko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Zaton ChorvatskoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce