Bosna a Hercegovina Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-42%
Harrachov s wellness a dítětem do 10 let zdarma

2 490 Kč 4 320 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 085 slev
Bosna a Hercegovina

Bosna a Hercegovina

Zájezdy Bosna a Hercegovina. Rozmanitá země Bosna a Hercegovina, je velmi zajímavým místem Balkánského poloostrova. Naleznete zde četné historické památky, které svědčí o barvité historii této země, nádhernou přírodu s vodopády a bujnou vegetací, ale také města s osobitou kulturou, která rozhodně stojí za vidění. Poznejte pravou tvář Bosny a Hercegoviny a prožijte skvělou dovolenou v Bosně a Hercegovině! Užijte si turistiku, prohlídku jedinečných památek, rušný kulturní život či vodní radovánky na sice malém, ale kouzelném pobřeží Jaderského moře.

Zájezdy do Bosny a Hercegoviny

Toužíte-li poznat nová města, navštívit překrásné přírodní úkazy a zároveň si užít letní dovolenou u moře, pak jsou pro vás zájezdy do Bosny a Hercegoviny tou pravou volbou! Naše cestovní agentura pro vás každoročně připravuje výběr toho nejlepšího z nabídek renomovaných cestovních kanceláří, aby byla vaše dovolená zcela podle vašich představ! Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Bosny a Hercegoviny a poznejte kus její historie, i nádhernou přírodu, která vás zcela omámí svým jedinečným kouzlem.

Kam v Bosně a Hercegovině?

Bosna a Hercegovina, kouzelná země skýtající nejedno zajímavé místo s přírodními či kulturními unikáty. Vydejte se s našimi zájezdy za krásami Balkánského poloostrova a užijte si letní dovolenou na plážích letoviska Neum, kulturu a krásu hlavního města Sarajevo či návštěvu nádherného Mostaru, kde poznáte pravou tvář této země a její bohatou historií! Prožijte dovolenou na Balkánském poloostrově a navštivte s našimi zájezdy nejzajímavější místa Bosny a Hercegoviny.

Doporučené hotely: Zájezdy Bosna a Hercegovina 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Bosna a HercegovinaTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce