Belize Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-42%
Harrachov s wellness a dítětem do 10 let zdarma

2 490 Kč 4 320 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 150 slev
Belize

Belize

Zájezdy Belize. Láká vás tajemná krása Střední Ameriky? Nechte se omámit podmanivou vůní exotických dálek a vydejte se prožít svou dovolenou v Belize! Najdete zde jedny z nejlepších podmínek pro potápění a šnorchlování, panenskou přírodu s unikátními živočichy i exotickými rostlinami, ale také města s unikátními památkami a komfortními službami pro vaši spokojenou a ničím nerušenou dovolenou. Belize je překrásnou zemí skýtající nepřeberné množství zajímavých míst i okouzlující kulturu, která je poznamenána barvitou historií této země. Vydejte se poznat její kouzlo a proměňte svou letní dovolenou v nevšední zážitek!

Zájezdy do Belize

Chcete-li poznat krásy Belize, pak neváhejte a vyberte si z pohodlí vašeho domova zájezdy do Belize, s nímž se vydáte na pobytový či poznávací zájezd do Střední Ameriky a prožijete jedinečnou dovolenou plnou dobrodružství, zábavy a nových zážitků! S našimi zájezdy do Belize navštívíte nejkrásnější zákoutí této země, poznáte její kulturu, ochutnáte zdejší kulinářské speciality a užijete si vodní radovánky i procházky na překrásném členitém pobřeží s nekonečnými plážemi. Zájezdy do Belize v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování s možností stravy a u poznávacích zájezdů také dopravu, vstupy do různých památek a samozřejmě také doprovod profesionálního, česky mluvícího průvodce.

Karibské pláže a letoviska Belize

Belize, kouzelná země ležící při pobřeží Karibiku, je velkým lákadlem pro každého turisty. Na své si zde přijdou milovníci potápění a vodních sportů, ale také milovníci historie, architektury a umění i lidé hledající klid a ničím nerušený odpočinek v zemi, jenž voní vůní lákavých dálek a vzdálených kultur. Vydejte se také vy na zájezdy poznat pravou tvář Belize a navštivte místa jako je hlavní město Belmopan, krásný korálový ostrov Ambergis Caye či Cayo Espanto Island, kde si užijete nejen komfort zdejších letovisek, ale také výborné podmínky pro potápění.

Vybrané lokality

Ambergris Caye

Zájezdy Ambergris Caye Belize. V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Rodrigues, čeká vás nejen tropické...

 

Doporučené hotely: Zájezdy Belize 2014 / 2015

Další hotely v destinaci BelizeTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce