Barbados Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 144 slev
Barbados

Barbados

Zájezdy Barbados. Oblíbený Barbados, tropický ostrov rozkládající se v nejvýchodnější části Karibiku, je kouzelným místem, jež kdysi bývalo britskou kolonií a dodnes si zachovává některé britské prvky. Díky tomu bývá někdy Barbados označován jako malá Anglie. Na zájezdech na Barbados najdete četné stavby i náměstí v britském stylu, ale také pozůstatky portugalského osídlení i mnoha dalších epoch barvitých dějin tohoto ostrova. Milovníci slunce a moře jistě naleznou zalíbení v krásných širokých plážích Barbadosu, které lemují nádherné korálové útesy s bohatým podmořským životem.

Exotické zájezdy na Barbados

Toužíte-li prožít krásnou dovolenou na Barbadosu, na tropickém ostrově skýtajícím kromě přírodních krás také kulturní památky, pak je pro vás ostrov Barbados jako stvořený! Využijte nabídky naší cestovní agentury a vyjdete se s našimi zájezdy na cestu za krásami Barbadosu a jeho osobitou kulturou. V naší nabídce naleznete pobytové zájezdy na Barbados, s nimiž navštívíte nejkrásnější zákoutí ostrova a užijete si komfort zdejších letovisek. Ke svým zájezdům na Barbados si můžete samozřejmě přikoupit také fakultativní výlety do dalších míst na pobřeží i do vnitrozemí ostrova, které skýtá krásné hory i malebné vesničky, kde poznáte pravé kouzlo Barbadosu.

Oblíbená letoviska Barbadosu

Okouzlující ostrov Barbados skýtá opravdu bohaté možnosti, jak zde prožít svou letní dovolenou. Můžete se vydat do pobřežních letovisek, kde si užijete vodní radovánky, zejména potápění a windsurfing, ale také mnoho dalších vodních sportů, procházky po pobřežních promenádách, bohatý kulturní program přímořských letovišť nebo můžete vyrazit na prohlídku krásných přístavních měst. Mezi nejoblíbenější letoviska pro zájezdy na Barbados patří například hlavní město Bridgetown, Rockley Beach, St. Lawrence, Hastings, St. James a St. Peter, která skýtají opravdu komfortní služby a výborné podmínky pro krásnou letní dovolenou na ostrově Barbados.

Vybrané lokality

St. James

Zájezdy St. James Barbados. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v St. Jamesu? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na...

 

Doporučené hotely: Zájezdy Barbados 2014 / 2015

Další hotely v destinaci BarbadosTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce