Dominika Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Přírodní krásy Rakouska - Grossglockner a Zell am See

1 190 Kč 1 990 Kč TIP!

-48%
4 dny na Francouzské riviéře

3 499 Kč 6 690 Kč TIP!

Nalezeno 485 slev
Dominika

Dominika

Zájezdy Dominika. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Dominice? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se mezi dvěma francouzskými zámořskými departementy Guadeloupe a Martinik a užít si perfektní zájezdy do Dominiky. Zájezdy do Dominiky jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Dominiky

V Dominice se snoubí nádherná tropická příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Dominice je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Dominice se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Dominiky i vy!

Příroda Dominiky

Dominika patří do souostroví Malých Antil. Povrch ostrova je velmi hornatý, což souvisí se sopečným původem reliéfu, nejvyšším vrcholem je Morne Diablotin. Na ostrově se vyskytují i četné projevy postvulkanické činnosti, termální prameny, jezera sopečného původu Boiling Lake. Členité vnitrozemí je převážně pokryto tropickým deštným lesem a je dosud málo osvojeno, k odlesnění došlo zatím jen v několika dnes osídlených pobřežních oblastech. Na jihu ostrova se rozkládá národní park Morne Trois Pitons zapsaný do seznamu Světového dědictví UNESCO. Tropické podnebí ovlivňují severovýchodní pasáty. Na návětrných svazích spadne až 6000 mm srážek za rok, na západním pobřeží jen 1 800 mm ročně. Průměrné měsíční teploty kolísají v rozmezí 24 až 27 °C.

Doporučené hotely: Zájezdy Dominika 2014

Další hotely v destinaci DominikaSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce