Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ukrajina

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Lokality země Ukrajina

Ukrajina dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Ukrajina. Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do východní Evropy na malou část území, hraničící na východě s Ruskem, která současně zasahuje i na poloostrov Krym. Dovolená na Ukrajině ve východní Evropě je přímo stvořená pro turisty, kteří rádi poznávají odlišné kultury a jiný způsob života.

Zájezdy na Ukrajinu do Evropy vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou, zajímavým obyvatelstvem a bohatou, zajímavou historií, která rozhodně stojí za povšimnutí. Dovolená na Ukrajině ve východní Evropě je zárukou rozšíření vašeho povědomí o životě v zemích třetího světa a také seznámení s různými etnickými skupinami jako jsou Rusové, Ukrajinci či Uzbekové. Tak na nic nečekejte a vydejte se s námi na dovolenou na Ukrajině i vy.

Zájezdy Ukrajina. Rozhodli jste se navštívit tuto zajímavou zemi a seznámit se s jejími zvyklostmi a obyvatelstvem? Skvělá volba, zájezdy na Ukrajinu vás zavedou až do státu, který se rozkládá ve východní Evropě a malou částí svého území zasahuje také do Asie. Na východě hraničí s Ruskem, na jihozápadě s Moldavskem, včetně neuznaného Podněstří, Rumunskem, na západě s Maďarskem, Slovenskem a Polskem, na severu s Běloruskem. Zájezdy na Ukrajinu vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou a způsobem života, než jaký je vám známý a právě díky těmto faktorům byste si dovolenou v této lokalitě rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy na Ukrajinu

Zdá se vám Ukrajina jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená na Ukrajině je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy na Ukrajinu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Cestovní ruch Ukrajiny

Ukrajina je hojně navštěvovanou zemí, ročně ji navštíví přes 16 miliónů osob, převážně občanů Ruské federace. V roce 2010 se umístila na 8. příčce nejnavštěvovanějších zemí Evropy podle Světové turistické organizace. V současné době však stoupá i zájem u turistů z EU a USA, kteří sem přijíždějí spíše na „dobrodružnou“, aktivní dovolenou, zatímco pro Rusy je zejména Krym dlouho zavedenou odpočinkovou destinací, kam v létě jezdí dlouhé vlaky ze všech koutů Ruska. Území Ukrajiny je navštěvováno velmi nerovnoměrně, nejoblíbenější je dlouhodobě Krym s letovisky jako Jalta, Sevastopol či Sudak. Další zavedenou oblastí jsou Karpaty, hory Zakarpatské oblasti se i mezi českými turisty v posledních letech stávají téměř módou. Mezi dalšími cíli je nutno jmenovat Kyjev a další města s historickými památkami jako je Lvov, Černovice, Kamenec Podolský, Oděsa, Poltava, Černihov a další.