Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Krabi

Nalezeno 41 výsledků
1 2 3 4 5 Další

Krabi dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Krabi Thajsko. Krásné, dlouho neznámé pobřežní středisko Krabi, se stalo za posledních pár let nejzajímavější destinací pro příznivce exotických zájezdů. Letovisko Krabi, nacházející se podél Andamanského pobřeží, obklopuje asi 130 dalších ostrůvků a vápencové masivy tyčící se v krásně průzračném čistém moři. Bílé písčité pláže, džungle skrývající mnoho jeskyní a překrásné vodopády s horkými prameny vám vykouzlí v očích nezapomenutelný zážitek.

Dovolená v Krabi

Očekáváte, že vaše dovolená v Krabi nebude pouze o lenošením na pláži? Vydejte se s námi na výlety nabízející různé sportovní atraktivity. Kromě šnorchlování u korálových ostrůvků, které vám nabízí velké množství potápěčských center, je Krabi perfektním místem pro horolezectví. V naší každodenní aktualizované nabídce zájezdů do Krabi máme pro vás vybrány hotely na perfektní úrovni všech služeb s možností stravy all inclusive. Jste-li milovníci exotických zemí a toužíte po místě, kde prožijete klidnou a nerušenou dovolenou? Naše cestovní agentura vám ji právě našla! Pojeďte s námi na zájezd do Krabi v jižní části Thajska a užijte si tak vše, co má ideální dovolená v thajských resortech obsahovat.  Krásné vápencové masivy tyčící se z blankytného moře a mangrovníky, které jej lemují, jsou to pravé, co člověka dokáže položit do klidného myšlení.

Exotické zájezdy do Krabi

Vydejte se s námi na dovolenou do Krabi a my vám zprostředkujeme zájezd přesně dle vašich požadavků. Nabízíme vám luxusní hotely umístěny v zahradách u zálivu s dostupností pouze na lodi, luxusní hotely nebo hotely ve stylu thajské vesnice obsahující mnoho atrakcí. Se zájezdy do Krabi all inclusive se vám do pobytu zahrne celodenní strava, menší občerstvení v průběhu dne a různé programy organizovány vámi vybraným hotelem.

Výlety do exotického thajského letoviska Krabi

Ať už zavítáte kdekoliv, krásná panenská příroda vás vždy dovede na místo plné různých přírodních útvarů nebo parků.  Vydejte s námi v rámci fakultativního výletu na nejznámější útvar v Thajsku, Tygří jeskyně Wat Tham Seua, která se nachází pouhých 6 km od Krabi. Dostat se na místo vám bude ale chvíli trvat, jelikož jediná cesta, po které se k němu můžete dostat, je schodiště s 1200 schody.  Při posledních pár krocích se vám otevře nádherný výhled na celé Krabi, který se stane nezapomenutelným. Díky přírodním podmínkám letoviska Krabi máte jedinečnou možnost šnorchlování a potápění se v krásně blankytném moři nabízejícím pohled na unikátní podmořský svět.  Destinace má také ideální předpoklady pro příznivce adrenalinových sportů, horolezectví. Krabi totiž obklopuje nespočetně mnoho skalních útvarů, které jsou mnohdy i součástí stezky.