Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ras Al Khaimah

Nalezeno 28 výsledků
1 2 3 Další

Destinace lokality Ras Al Khaimah

Ras Al Khaimah dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Ras Al Khaimah Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Dovolená v Ras Al Khaimah, to je to je dovolená na pobřeží Perského zálivu. Ras Al Khaimah je poklidnějším letoviskem než například Dubai nebo Abu Dhabi, ale svou rozmanitou krásou se jim snadno vyrovná. Snoubí se zde horský masiv Hajarských hor s vyprahlou pouští i krásným pobřežím s nekonečnými písečnými plážemi, které skýtají ideální podmínky pro surfing, windsurfing a potápění.

Dovolená v Ras Al Khaimah

Dovolená v Ras Al Khaimah je ideálním místem pro poznání SAE, užijete si zde výlety do pouště spojené s výlety za památkami nebo se můžete vydat za delfíny a velrybami na poloostrov Musandam. Objednejte si pobytové zájezdy do Ras Al Khaimah, kde jsou pro vás připraveny luxusní hotely a apartmány s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Vydejte se na zájezdy do Ras Al Khaimah a prožijte krásnou a ničím nerušenou dovolenou. Dovolená Ras Al Khaimah Spojené Arabské Emiráty all inclusive za super luxusní ceny.

Zájezdy Ras Al Khaimah Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Ras Al Khaimah je nejsevernějším emirátem Spojených Arabských Emirátů a díky své poloze a jedinečnému kouzlu láká velké množství turistů. Snoubí se zde horský masiv Hajarských hor s pouští, mořským pobřežím a nejúrodnějšími údolími celých Spojených Arabských Emirátů. Na své si zde přijdou jak milovníci vodních sportů a potápění, tak vyznavači turistiky a kulturních památek. Zájezdy do Ras Al Khaimah jsou výbornou volbou, pokud si chcete užít klidnou a ničím nerušenou dovolenou v krásném prostředí Spojených Arabských Emirátů.

Zájezdy do Ras Al Khaimah

Pokud jste se rozhodli vydat na zájezd do Ras Al Khaimah, máme pro vás připraveny pobytové zájezdy do Ras Al Khaimah s ubytováním v hotelu nebo apartmánu s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive, která je velmi vhodná pro vaši nerušenou dovolenou. Hotely a hotelové komplexy se zpravidla nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží, což zajišťuje vaši pohodlnou cestu na krásné pláže zalité sluncem. Na zájezdech v Ras Al Khaimah si užijete odpočinek na písečných plážích, ale také adrenalin vodních sportů, jako je vodní lyžování, surfing, windsurfing nebo potápění. Pokud toužíte poznat zdejší kulturu a krásné památky, můžete navštívit hlavní město tohoto emirátu, Ras Al Khaimah. Oblíbenou kratochvíli je zde i hraní golfu, pro který jsou zde připraveny výborné podmínky a golfová hřiště.

Kam na výlet Ras Al Khaimah?

Ras Al Khaimah skýtá řadu nádherných míst, která jistě stojí za vidění na výletech. Nejkrásnějším z nich je bezpochyby poloostrov Musandam, v jehož okolí se vyskytují velryby a delfíni. Pokud se rozhodnete vydat trochu dále, jistě neváhejte navštívit výborný aqvapark Dreamland, který se nachází v sousedním emirátu Umm al-Qawain. Na výletě můžete také navštívit místní velmi oblíbené velbloudí závody, Národní muzeum nebo se vydat na pouštní safari, kde prožijete opravdu nezapomenutelný pohled na západ slunce v poušti a večer prožijete v pravé beduínské vesnici u vodní dýmky, tance břišních tanečnic a grilování.