Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Fujairah

Nalezeno 15 výsledků

Destinace lokality Fujairah

Fujairah dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Fujairah Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Krásné pláže, luxusní letoviska i okouzlující památky, to je Fujairah, nejmenší emirát Spojených Arabských Emirátů. Přijeďte na dovolenou do Fujairahu užít si luxusu a přepychu, potápění, šnorchlování nebo windsurfing, výletů, ale také odpočinek ve stínu palem na perfektních plážích. Na své si zde přijdou turisté každého věku i rodiny s malými dětmi, pro které mají hotely k dispozici dětské bazény i výlety do nejrůznějších zábavních center.

Dovolená ve Fujairahu

Pokud toužíte prožít skvělou dovolenou ve Fujairahu, je pro vás připravena bohatá nabídka leteckých zájezdů. Ubytování vám zajistí luxusní hotely nebo apartmány s možností snídaní, polopenze i ubytování se stravou all inclusive. Vaše dovolená v emirátu Fujairah je správná volba. Dovolená Fujairah Spojené Arabské Emiráty se zájezdy all inclusive za luxusní cenu.

Zájezdy Fujairah Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Fujairah, jeden ze tří menších emirátů Spojených Arabských Emirátů, v němž se snoubí dávná historie s luxusní současností. Fujairah každoročně láká na zájezdy miliony turistů ze všech koutů světa, kteří si zde chtějí užít odpočinek na nádherných plážích, luxus místních letovisek i prohlídku nádherných památek. Emirát Fujairah se nachází na východní pobřeží poblíž úpatí pohoří Hajar, které skýtá skvělé podmínky pro výlety i turistiku. Emirát Fujairah je opravdu skvělým místem pro vaši jedinečnou dovolenou, která bude plná jedinečných zážitků i odpočinku.

Zájezdy za luxusem Fujairahu

Pokud toužíte prožít opravdu luxusní dovolenou, je pro vás připraveny letecké zájezdy do Fujairahu. Zájezdy do Fujairahu v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v luxusním hotelu nebo apartmánu a kvalitní hotelové služby. Samozřejmostí je možnost zajištění pobytu all inclusive, pobytů s polopenzí, snídaní i pobytu bez stravy. Můžete využít také nejrůznější hotelové služby, jako je hotelový plavecký bazén, fitness či wellness centra, tenisové kurty, restaurace, bary, nebo si užít krásné procházky po pobřežní promenádě. Hotelové komplexy emirátu Fujairah skýtají pro zájezdy opravdu veškerý komfort pro vaši klidnou a ničím nerušenou dovolenou.

Luxusní pláže emirátu Fujairah

Fujairah, nádherné letovisko Spojených Arabských Emirátů, skýtá svým návštěvníkům nejen komfortní hotelové komplexy, ale také nekonečné písečné pláže Perského zálivu zalité sluncem. Před hotely se nacházejí zejména soukromé pláže, které mají zajistit hotelovým hostům ničím nerušený pobyt a od veřejných pláží jsou většinou odděleny stěnou. Užijete si na zájezdech do Fujairahu potápění i šnorchlování, windsurfing, vodní lyžování i odpočinek ve stínu krásných palem. Uvidíte zde také skalnaté útesy, o něž se tříští vlny příboje i otevřené pláže vhodné k surfingu.