Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Dubaj

Nalezeno 223 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 12 18 23 Další

Destinace lokality Dubaj

Dubaj dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Dubaj Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Dovolená v Dubaji, to je dovolená uprostřed luxusu a přepychu! Dubaj, neboli také Dubai, je jedno z nejluxusnějších měst Spojených Arabských Emirátů, které ročně navštíví miliony turistů z nejrůznějších koutů světa. Přivítají vás luxusní hotelové komplexy, nekonečné písečné pláže zalité sluncem, spousta zeleně a pro Evropany exotická kultura. Dopřejte si přepychové ubytování s velkým množstvím nejrůznějších služeb, jako jsou wellness centra, noční kluby, restaurace, ale také nádherné pobřežní promenády.

Dovolená v Dubaji

Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku leteckých zájezdů do Dubaje, které v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování i stravování dle vašich přání. Dopřejte si přepych a objednejte si letecké zájezdy do SAE s pobytem all inclusive v nejluxusnějším hotelu světa. Dubai je opravdu okouzlujícím místem, v němž prožijete svou dovolenou snů. Dovolená v Dubaji Spojené Arabské Emiráty se zájezdy all inclusive ceny za luxus.

Zájezdy Dubaj Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Chcete okusit přepych a luxus arabských šejků? Chcete nakoupit levně luxusní věci? Vydejte se na dovolenou do Dubaje! Užijete si dovolenou v krásných pobřežních letoviscích, v luxusních hotelích, nejrůznější vodní sporty ve vodách Perského zálivu, bohatý noční život, ale také výlety do pouště se zkušenými průvodci. Dubaj je opravdu jedinečným místem, kde prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou luxusu. Dubaj, neboli také Dubai, je jedním z nejluxusnějších měst Spojených Arabských Emirátů a svým návštěvníkům skýtá opravdu okouzlující pohled na krásné stavby, luxusní mrakodrapy, ulice plné zeleně, nekonečné písečné pláže, ale také divokou písečnou poušť.

Zájezdy do Dubaje

Naše cestovní agentura pro vás připravila letecké zájezdy do Dubaje, které v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v luxusním hotelu i některé z hotelových služeb, jako je například možnost stravy all inclusive, polopenze i pobyt bez stravy. Hotely a hotelové komplexy v Dubaii se nacházejí v bezprostřední blízkosti nádherných pláží a svým návštěvníkům poskytují nejluxusnější hotelové služby. Můžete navštívit hotelové bazény, wellness centra, posilovny, přepychové restaurace, bary, noční kluby nebo si užít procházky po pobřežní promenádě.

Dovolená uprostřed luxusu Dubaje

Nejznámější pláží v okolí Dubaje je bezesporu pláž Jumeirah, na níž se nacházejí ty nejluxusnější a také nejdražší hotely světa. Pláže nacházející se před hotelovými komplexy jsou většinou soukromé, aby zajistily hotelovým hostům ničím nerušený pobyt. Naleznete zde ale také veřejné pláže se zlatým pískem a azurově modrou vodou, které lákají k nejrůznějším vodním radovánkám. Můžete vyzkoušet kurzy potápění, windsurfing, vodní lyžování, jízdu na vodních skútrech nebo jen tak relaxovat se stínu palem. Zájezdy do Dubaie, to je dovolená uprostřed přepychu a luxusu mezi divy moderního světa.