Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Spojené arabské emiráty

Nalezeno 377 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 10 20 29 38 Další

Lokality země Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty dovolená a zájezdy 2024

Luxusní all inclusive zájezdy do Spojených arabských emirátů

Dovolená a zájezdy Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Spojené Arabské Emiráty, to je jedinečná dovolená v prostředí okouzlujícího přepychu. Na dovolené v Spojených Arabských Emirátech vás přivítají nádherné pláže s bělostným pískem, malebné pouštní oázy, ale také přímořská velkoměsta lákající ročně miliony turistů. Luxusní hotelové komplexy, hotely a apartmány ve Spojených Arabských Emirátech poskytují svým návštěvníkům opravdu všestranný komfort, vlastní bazény a perfektní golfová hřiště. Samozřejmostí jsou zájezdy do SAE se stravou all inclusive a soukromá pláž v bezprostřední blízkosti hotelu.

Dovolená ve Spojených arabských emirátech

Dovolená v SAE. Mezi nejoblíbenější letoviska Spojených Arabských Emirátů patří Ras Al Khaimah, Dubaj, Abu Dhabi či Fujairah. Pláže v SAE jsou jedinečným místem pro váš odpočinek, ale také nejrůznější vodní sporty. Oblíbené je na dovolené v SAE především potápění v okouzlujícím prostředí korálových útesů a podmořských jeskyní. Dovolená ve Spojených Arabských Emirátech patří mezi nejluxusnější dovolené, které si můžete dopřát. Naše zájezdy do SAE vám to umožní. Zájezdy Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Spojené Arabské Emiráty a zvláště jejich turistická letoviska jsou opravdovou oázou přepychu, v níž se snoubí bohatá historie země s moderní současností. Na zájezdech do Spojených Arabských Emirátů naleznete pouštní oázy, v nichž jakoby se zastavil čas, ale také moderní velkoměsta s mrakodrapy a bohatým nočním životem. Spojené Arabské Emiráty lákají své návštěvníky na zájezdy nádhernými plážemi i luxusními hotely, které se nacházejí v nejkrásnějších částech místního pobřeží a dovolená ve Spojených Arabských Emirátech patří mezi ty neluxusnější.

Hotely a zájezdy do Spojených Arabských Emirátů

Luxusní zájezdy do Spojených Arabských Emirátů, zájezdy do SAE. Luxusní hotely ve Spojených Arabských Emirátech nabízejí vysoký komfort hotelových služeb, klimatizované přepychově vybavené pokoje, hotelové bazény, soukromé pláže s plážovými bary a půjčovnami sportovního vybavení, vlastní golfová hřiště a samozřejmě kvalitní restaurace se specialitami světových kuchyní. Zájezdy do Spojených Arabských Emirátů si můžete objednat s různou formou stravování. Jen na vás záleží, zda si objednáte zájezd do SAE bez stravy, se snídani, s polopenzí či kompletní stravu all inclusive.

Pokud toužíte poznat jedinečnou krásu této pouštní země, vydejte se do Spojených Arabských Emirátů na některý z poznávacích zájezdů. Spolu s místními průvodci navštívíte malebné pouštní oázy, spatříte písečné růže, historická městečka, ale také jedinečná velkoměsta s přepychovými stavbami. Prohlédnete si mešity a přepychové hotely v Dubaji, velbloudí trh v Al Ain, pevnost Al Husn v Abu Dhabi nebo se zastávit na Zlatém trhu v emirátu Ajman. Chcete za dovolenou v SAE ušetřit? Vybírejte z Last minute zájezdů do Spojených arabkých emirátů.

Letoviska a pláže Spojených Arabských Emirátů

Spojené Arabské Emiráty se pyšní opravdu nádhernými plážemi, které ročně lákají tisíce turistů, díky své vysoké kvalitě a komfortu, který poskytují místní hotely. Pláže před hotely v SAE jsou soukromé, určené pouze pro hotelové hosty, kterým je tímto způsobem zajištěn ničím nerušený pobyt. Na pobřeží se nachází také řada veřejných pláží, které se svou krásou snadno vyrovnají těm soukromým.

Mezi nejoblíbenější letoviska Spojených Arabských Emirátů patří Ras al Khaimah, Dubaj, Abu Dhabi, Sharjah, Ajman, Fujairah a Jumeirah Beach. Na své si v SAE přijdou jak lidé hledající odpočinek na pláži, tak milovníci vodních sportů. Jsou zde ideální podmínky pro surfing i potápění. Kolem celéhých SAE se nacházejí nádherné korálové útesy, hejna různobarevných rybek i podmořské jeskyně, kde můžete spatřit různé druhy žraloků.