Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Réunion

Nalezeno 8 výsledků

Réunion dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Réunion. Luxusní dovolená u moře? To je dovolená na krásném sopečném ostrově Réunion! Nádherná příroda, široké písečné pláže a azurové moře se zde snoubí s komfortními turistickými letovisky, které skýtají bohatý kulturní program i veškeré pohodlí, jenž zajistí vaši klidnou a bezstarostnou dovolenou. Navštivte kouzelný ostrov Réunion a nechte se omámit jeho jedinečnou krásou místních měst, unikátních památek i pláží, na nichž si užijete nejen vodní sporty a odpočinek, ale také romantické procházky při západu slunce.

Naše cestovní agentura pro vás připravila nabídku zájezdů na ostrov Réunion, s nimiž navštívíte letoviska, jako je Saint Gilles, La Saline, Saint Leu a mnoho dalších, v nichž pocítíte na vlastní kůži opravdovou prázdninovou atmosféru tropického ostrova! Neváhejte, objednejte si zájezd právě teď, čeká vás nezapomenutelná dovolená na Réunionu.

Exotická dovolená Réunion

Exotická dovolená na Réunionu. Dovolená za hranicemi Evropy, ale stále v Evropské unii? Vydejte se na krásný ostrov Réunion rozkládající se v Indickém oceánu u východního pobřeží Afriky, který je zámořským regionem Francie. Réunion, okouzlující sopečný ostrov s krásnými plážemi a čistým mořem, byl v průběhu svých dějin okupován četnými národy, které se podílely na vytváření jeho současné podoby. Naleznete zde nejen četné architektonické památky, které jsou připomínkou bohaté historie ostrova, ale také multikulturní obyvatelstvo, které pochází z nejrůznějších koutů světa

Zájezdy na Réunion

Ostrov Réunion je nejen krásným místem, kde na vás ze všech stran dýchá historie, ale také místem s okouzlující přírodou a nádherným pobřežím s nekonečnými písečnými plážemi, které již uchvátily nejedno srdce. Vydejte se také vy poznat jedinečnou krásu ostrova Réunion a užijte si dovolenou plnou klidu, odpočinku a nových zážitků. Stačí jen nahlédnout do nabídky naší cestovní agentury, vybrat si zájezdy na Réunion, které vám budou plně vyhovovat a zanedlouho si budete užívat plnými doušky slunce a podmanivé kouzlo tohoto ostrova. Dovolená na Réunion, to jsou luxusní hotely a apartmány s výbornými službami, stravou dle výběru, samozřejmě i stravou all inclusive. Levné jsou především Last minute zájezdy na Réunion.

Kouzelná letoviska a pláže Réunionu

Vydáte-li se prožít svou dovolenou právě na ostrově Réunion, jistě nebudete litovat. Členité pobřeží skýtá malebné zálivy i romantické zátoky, kde můžete nerušeně odpočívat, ale také široké písečné pláže s ideálními podmínkami pro potápění, šnorchlování, windsurfing i vodní lyžování, které je zde velmi oblíbenou zábavou. S našimi zájezdy na Réunion můžete navštívit krásná letoviska ostrova, jako je La Saline, Boucan Canot, Saint Leu či Saint Gilles les Bains, kde si užijete veškerý komfort a služby včetně možnosti fakultativních výletů do vnitrozemí ostrova.