Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Thassos

Nalezeno 24 výsledků
1 2 3 Další

Thassos dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Thassos Řecko all inclusive. Letní dovolená na Thassosu, nazýván také zelenou perlou Egejského moře, je nádherným místem pro letní dovolenou plnou slunečných dní, vodních radovánek, odpočinku v romantických zátokách i nočního života, který vás zcela pohltí svými nádhernými melodiemi nesoucími se celým ostrovem. Dovolená na Thassos je skvělou volbou, která skýtá malebné písečné pláže, ideální podmínky pro potápění či výlety lodí a užijete si zde kouzlo zdejší kultury a nádherné památky.

Dovolená na Thassosu

Objednejte si z naší bohaté nabídky mezi zájezdy na Thassos, s nimiž navštívíte letoviska jako je Golden Beach, Astris, Kinira či Pefkari, kde si užijete nejen spoustu slunce, ale také skvělou zábavu! Dovolená na Thassosu v sobě zahrnuje leteckou přepravu s odletem z Prahy a Brna, ubytování v hotelu nebo apartmánu a také možnost zajištění stravy all inclusive, polopenzi či snídaně. Dovolená Thassos Řecko na zájezdech s all inclusive za super ceny.

Oblíbený Thassos, neboli také zelená perla Egejského moře, je nádherným ostrovem Řecka, který byl podle legend sídlem Sirén, které lákaly námořníky svým neodolatelným zpěvem na útesy, aby zde ztroskotali. Dnes je Thassos nádherným letoviskem plným slunce, umění, jedinečné architektury, ale také bohatého nočního života i nádherných pláží, na nichž i užijete skvělou zábavu i odpočinek ve stínu slunečníků. Ostrov Thassos je jedinečným místem, kde si přijdou na své turisté všeho věku i rodiny s malými dětmi. Vydejte se na zájezdy poznat jedinečnou krásu ostrova Thasos a prožijte zde nezapomenutelnou dovolenou!

Zájezdy na Thassos

Zájezdy Thassos Řecko all inclusive. Jaké jsou zájezdy na Thassos? Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku pobytových zájezdů na Thassos, s nimiž navštívíte jeho nejkrásnější letoviska a užijete si zdejší unikátní atmosféru. Letecké zájezdy na Thassos z naší nabídky v sobě zahrnují dopravu letecky s odletem z Prahy i Brna, k ubytování máte na výběr hotely nebo apartmány a také různé možnosti stravování. Zvolte si zájezdy na Thassos se stravou all inclusive, polopenzi, snídaně či pobyt bez stravy. Věříme, že si z naší nabídky zájezdů na Thassos vyberete a budete se svými pobyty plně spokojeni.

Letoviska a pláže ostrova Thassos

Thassos je opravdu nádherným ostrovem s kouzelnou přírodou, průzračným mořem a pohostinnými obyvateli. Pokud se rozhodnete vydat na svou dovolenou právě sem, jistě nebudete litovat. Můžete navštívit kouzelná letoviska jako je Astris, Golden Beach, Kinira, Limenarie, Pefkari, Potos, Skala Potomias a mnoho dalších, které skýtají ideální podmínky pro potápění i šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing, ale i procházky romantickými zátokami, které skýtají klid a soukromí k ničím nerušenému odpočinku.

Hotely na ostrově Thassos poskytují opravdu komfortní ubytování s možností využití nejrůznějších služeb, plavecké i dětské bazény, hřiště na plážový volejbal, fitness centra a mnoho dalších služeb. Milovníci turistiky se mohou vydat do hor s malebnými vesničkami, ale užijete si zde také prohlídky unikátních památek, nákupy i bohatý noční život. Zájezdy na Tassos, to je krásná dovolená v Řecku!