Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Peloponés

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Peloponés dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Peloponés Řecko all inclusive. Láká vás prožít letní dovolenou v Řecku? Máte rádi široké písečné pláže, nádhernou přírodu a tradiční řecké památky? Pak je tím pravým místem pro vaši dovolenou poloostrov Peloponés! Vydejte se s námi za nevšedními krásami jižního Řecka, užijte si plnými doušky jedinečnou atmosféru a šarm řecké kultury, ochutnejte speciality zdejší kuchyně, ponořte se do křišťálových hlubin Krétského či Jónského moře nebo si jen užívejte nádherné scenérie, v nichž se snoubí jedinečné památky s malebnou přírodou.

Dovolená na Peloponésu

Dovolená na Peloponés, to je jedinečný zážitek nejen pro mladé cestovatele, ale také pro rodiny s dětmi, které jistě ocení klidná zákoutí a mírné svažování zdejších pláží. Můžete se také vydat na nejrůznější fakultativní výlety a navštívit města, jako je Korint, Sparta, Olympie, Epidaurus, Mykény a mnoho dalších míst, v nichž vám před očima ožijte barvitá historie tohoto poloostrova. Prožijte svou dovolenou na Peloponés a vyberte si mezi zájezdy do Peloponés právě teď. Dovolená na Peloponésu Řecko na zájezdech s all inclusive za jedinečné ceny.

Toužíte poznat krásu Řecka a prožít jedinečnou dovolenou na slavném poloostrově Peloponés? Pak jste na správném místě! Na těchto stránkách naleznete nejdůležitější informace o celém poloostrově i o zájezdech, s nimiž prožijete jedinečnou dovolenou na pobřeží Peloponésu, který je chloubou celého Řecka. Nádherné písečné pláže se zde snoubí s křišťálovým mořem, zelenými vrcholy hor i olivovými a citrusovými háji, jejichž vůně se line celým poloostrovem. Peloponés, to jsou komfortní hotely a hotelové komplexy, ale také malebné apartmány, ideální podmínky pro turistiku, vodní sporty i výlety za unikátními památkami, které jsou živoucí vzpomínkou na dávné civilizace obývající tento poloostrov!

Zájezdy na Peloponés

Zájezdy Peloponés Řecko all inclusive. Zájezdy na Peloponés jsou velmi oblíbené mezi turisty z celého světa. Vydejte se i vy poznat krásu kolébky evropské civilizace a prožijte nevšední chvíle na krásném pobřeží skýtajícím mnoho jedinečných krás. Na našich stránkách si lze jednoduše a rychle objednat jakýkoliv zájezd na Peloponés a vaši dovolenou v Řecku máte na dosah ruky! Prožijte jedinečnou dovolenou plnou slunce, moře, odpočinku a řeckého šarmu a poznejte s námi krásy Peloponésu! Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů na Peloponés s pobyty all inclusive.

Pláže a historická města Peloponésu

Peloponés, nádherný poloostrov rozkládající se na jihu Řecka při pobřeží Korintského a Jónského moře, je místem velmi bohatým na přírodní i kulturní krásy! Milovníci slunce a vodních sportů si jistě přijdou na své na malebném pobřeží lemovaným dlouhými písečnými a místy také oblázkovými plážemi, křišťálově čistým mořem lákajícím k potápění a šnorchlování i krásnou přírodu, která dokresluje idylický vzhled celého Peloponésu. Peloponés skýtá také řadu krásných historických měst, které můžete navštívit s četnými fakultativními výlety. Mezi nejnavštěvovanější historická města Peloponésu patří například Korint, Sparta, Olympie, Mykény, Epidaurus, Mystra či Tiryns, v nichž můžete obdivovat nádhernou architekturu i četná umělecká díla řeckých umělců.