Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Olympská riviéra dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Olympská riviéra Řecko all inclusive. Jedna z nejkrásnějších částí řeckého pobřeží, láká každoročně turisty ze všech koutů světa, aby zde prožili svou letní dovolenou plnou slunce, odpočinku, okouzlující kultury a jedinečných zážitků. Nechte se i vy na dovolené okouzlit jedinečnou krásou Olympské riviéry a vydejte se na dovolenou do letovisek, jako je Dion, Nei Pori, Leptokaria či Paralia Katerinis, která skýtají ideální podmínky pro nejrůznější sporty, turistiku i vodní radovánky, ale také bohatý noční život!

Dovolená na Olympské riviéře

Připravili jsme pro vás bohatou nabídku pobytových zájezdů, s nimiž se vydáte prožít jedinečnou dovolenou na Olympské riviéře. Zájezdy na Olympskou riviéru v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v komfortním hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost all inclusive pobytu, polopenze i snídaní. Jeďte s námi na zájezdy do Řecka, čeká vás krásná dovolená na Olympské riviéře!

Olympská riviéra rozkládající se bezprostředně pod majestátní horou Olymp láká každoročně turisty z nejrůznějších koutů světa, aby zde prožili svou letní dovolenou plnou slunce, odpočinku na plážích i bohatého nočního života místních letovisek. Nechte se i vy okouzlit jedinečnou krásou Olympské riviéry a mytologií starého Řecka! Olympská riviéra je skvělým místem pro potápění, výlety lodí, turistiku a mnoho dalších aktivit, které jistě zpříjemní váš pobyt zde. Nekonečné pláže, spousta slunce a příjemní obyvatelé, to je Olympská riviéra!

Zájezdy na Olympskou riviéru

Zájezdy Olympská riviéra Řecko all inclusive. Zájezdy na Olympskou riviéru vás přivedou pod Olymp. Na stránkách naší cestovní agentury naleznete bohatou nabídku nejrůznějších pobytových zájezdů, s nimiž se vydáte do nejkrásnějších letovisek Olympské riviéry. Zájezdy na Olympskou riviéru v sobě zahrnují přepravu letecky, ubytování v komfortním hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Objednejte si zájezdy na Olympskou riviéru se stravou all inclusive, polopenzí či pobyt bez zajištění stravy. Hotely na Olympské riviéře navíc nabízejí svým klientům nejrůznější služby, jako je například možnost využití plaveckých i dětských bazénů, tenisových kurtů, fitness či wellness center, ale také možnost výletů do malebného okolí, které budou jistě zpestřením vašeho pobytu v Řecku.

Letoviska a pláže pod řeckým Olympem

Olympská riviéra to jsou nekonečné pláže s jemným pískem, komfortní letoviska s bohatým nočním životem a spousta slunce, které prozáří celou vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky zájezdů a vydejte se poznat jedinečnou krásu letovisek, jako je Dion, Leptokaria, Nei Pori, Neos Panteleimon, Paralia Korinou, Paralia Katerinis či Platamonas, které skýtají ideální podmínky pro skvělou letní dovolenou! Užijete si zde potápění, surfing, windsurfing, vodní lyžování a mnoho dalších vodních radovánek, výlety lodí, turistiku i výlety do krásného okolí. Olympská riviéra je skvělým místem, kde si přijdou na své turisté každého věku i rodiny s dětmi!