Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Limnos

Nalezeno 18 výsledků

Destinace lokality Limnos

Limnos dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Limnos Řecko all inclusive. Klidná a ničím nerušená dovolená na řeckém ostrově oplývajícím zelení a příjemnou atmosférou? To je letní dovolená na ostrově Limnos! Limnos, to jsou kouzelná letoviska lemovaná širokými plážemi s jemným zlatým pískem lákající k odpočinku i sportu, kouzelná příroda a žádné davy turistů, které by rušily váš klidný odpočinek. Se zájezdy na Limnos poznáte jedinečné místo, které skýtá opravdu ideální podmínky pro ničím nerušenou dovolenou v malebné přírodě, jenž se snoubí s tradiční řeckou architekturou a přátelským úsměvem místních obyvatel.

Dovolená na Limnosu

Vydejte se s námi na dovolenou na Limnos a prožijte nezapomenutelné chvíle v letoviscích, jako je Limnos, Plati či Myrina, kde si užijete skvělé podmínky pro potápění, windsurfing i další vodní sporty, komfortní turistické zázemí a samozřejmě také fakultativní výlety do okolí či výletní plavby lodí. Dovolená na ostrově Limnos, to je skvělá zábava pro turisty všeho věku.

Toužíte poznat kouzelnou kulturu Řecka a užít si letní dovolenou na některém z jeho méně frekventovaných ostrovů, které skýtají báječný klid pro odpočinek, skvělé podmínky pro vodní sporty i kouzelnou přírodu lákající k romantickým procházkám? Pak je tím pravým místem pro vaši dovolenou krásný ostrov Limnos, jenž je místem s překrásnou přírodou, přátelskou kulturou i vynikajícími kulinářskými specialitami, které rozhodně stojí za ochutnání. Nenechte si ujít báječnou dovolenou v Řecku a vydejte se s námi za krásami ostrova Limnos!

Zájezdy na ostrov Limnos

Zájezdy Limnos Řecko all inclusive. Co od zájezdů na Limnos očekávat? Letní dovolená na ostrově Limnos je opravdovou dovolenou v ráji Egejského moře! Krásná příroda, malebná přístavní města s komfortními hotely a apartmány i příjemný šum moře linoucí se celým pobřežím, to vše vytváří jedinečnou idylickou atmosféru tohoto ostrova. Vydejte se s našimi zájezdy na Limnos a prožijte nevšední chvíle při objevování krás řeckých ostrovů, zábavu a adrenalin při vodních sportech či klidný odpočinek při sklence výborného vína, které pochází zde zdejších rozsáhlých vinic. Zájezdy na ostrov Limnos jsou vaší vstupenkou do světa řeckých tradic a nevšedních krás, které vám jistě učarují, jako tolika cestovatelům před vámi.

Panenský ostrov Limnos

Limnos, kouzelný řecký ostrov rozkládající se v severovýchodní části Egejského moře, je dosud neposkvrněným místem, které si zachovává své jedinečné kouzlo, nádhernou přírodu i kulturu, která vás jistě na první pohled okouzlí. Navštivte s našimi zájezdy krásná letoviska ostrova Limnos, jako je například stejnojmenné letovisko Limnos, Plati či Myrina, kde si užijete plnými doušky skvělou zábavu při vodních sportech, romantické procházky po zlatých plážích s jemným pískem, fakultativní výlety do okolí či bohatý kulturní život!