Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kardamena

Nalezeno 16 výsledků

Kardamena dovolená a zájezdy 2019

Dovolená Kardamena. Rádi byste poznali krásu řeckých ostrovů a prožili dovolenou v malebné přírodě, v níž se snoubí písečné pláže s horami a skalními útesy? Pak se vydejte se na dovolenou do Kardameny, které je druhým největším letoviskem ostrova Kos a pyšní se jedněmi z nejkrásnějších pláží tohoto ostrova.

Dovolená v Kardamena

Dovolená v Kardameně je vhodná pro rodiny s dětmi, mladé turisty i seniory, díky svým vynikajícím službám a bohatému kulturnímu programu. Děti si zde mohou užívat zábavu v rozsáhlém aquaparku, senioři zajímavé výlety za kulturou a teenageři jistě ocení pestrou nabídku vodních sportů. Rezervujte si svou dovolenou do Kardameny právě teď a proměňte svou letní dovolenou v jedinečný zážitek plný slunce, moře a skvělé zábavy v překrásné řecké přírodě. Tyto zájezdy jsou také výborným dárkem pro vaše blízké. Darujte dárkové poukazy na zájezdy do Kardameny  a věnujete tak zážitek na celý život!

Zájezdy do Kardameny

Letovisko Kardamena je druhým největším letoviskem ostrova Kos a svým návštěvníkům nabízí jedinečnou kombinaci přírodních krás a luxusních služeb. Dovolená v letovisku Kardamena je díky svým výborným službám, četným výletům a příjemné atmosféře vhodná pro všechny věkové kategorie. Ať už plánujete dovolenou s dětmi, partnerem či přáteli, v letovisku Kardamena vás čekají krásné chvíle plné řecké pohostinnosti a příjemného odpočinku.

Také si zde užijete různé fakultativní výlety do okolí. Mezi nejoblíbenější patří zejména návštěva hlavního města, Kos, které se nachází necelých 30 kilometrů od letoviska a je tudíž velmi dobře dostupné.

Plánujete dovolenou v Řecku a rádi byste poznali malebný ostrov Kos? Pak využijte naše zájezdy do Kardameny, s nimiž si zajistíte nejen kvalitní ubytování v hotelu, ale také vynikající služby, které jistě zpříjemní vaši dovolenou na Kosu. Dovolená v Kardameně je opravdu jedinečnou příležitostí, jak navštívit antické památky, jimiž je celé Řecko proslulé, užít si potápění v křišťálových hlubinách Egejského moře nebo si na vlastní kůži vychutnat neopakovatelnou atmosféru řeckých ostrovů, které vyzařují příjemný klid a pohodu.

Zajímavosti letoviska Kardamena

První věcí, která vás na letovisku Kardamena jistě zaujme, je jeho vynikající poloha na jižním pobřeží ostrova. Díky tomu nabízí Kardamena překrásnou přírodu, velmi čisté moře a také ideální polohu pro podnikání fakultativních výletů. Velmi oblíbené jsou nejen návštěvy hlavního města, ale také výlety do nedalekého aquaparku, projížďky na koni či návštěva ostrůvku Nisyros.