Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kalymnos

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Kalymnos

Kalymnos dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Kalymnos Řecko all inclusive. Skvělé potápění a turistika v Řecku? Rozhodně na krásném ostrově Kalymnos! Dovolená na ostrově Kalymnos je opravdu skvělou volbou, pokud milujete romantické zátoky a pláže s jemným pískem, křišťálově čisté moře či krásnou architekturu, která dokresluje malebný vzhled celého ostrova. Poznejte nevšední krásu řeckých ostrovů, nechte se okouzlit zdejší kulturou, ochutnejte místní speciality nebo si jen užívejte nespoutanou volnost moře a přírody ostrova Kalymnos.

Dovolená na Kalymnosu

Vydejte se s našimi zájezdy na Kalymnos do Řecka a prožijte nevšední chvíle v letoviscích, jako je Katouni, Massouri s nádherným výhled na ostrov Telendos, Myrties, Platis Yialos či v nádherné oblasti Armeos obklopené horami, které jsou rájem horolezců. Dovolená na Kalymnos je opravdu jedinečným zážitkem, ať už hledáte kulturu, sport, zábavu či odpočinek. Oblíbené zájezdy all inclusive na Kalymnos.

Zájezdy Kalymnos Řecko all inclusive. Chystáte se prožít svou dovolenou v Řecku, ale stále váháte pro kterou lokalitu se rozhodnout? Milujete-li potápění, romantická zátoky a krásnou přírodu, pak je pro vás tím pravým místem kouzelný ostrov Kalymnos! Kalymnos, to jsou nádherné památky z dob mykénských, římských i byzantských dobyvatelů, překrásné pomerančové údolí i malebné pobřeží, které skýtá křišťálově čisté moře a široké pláže lákající ke sportu i odpočinku. Vydejte se s námi za krásami řeckého ostrova Kalymnos a nechte se okouzlit jedinečnou přírodou i unikátními památkami, které jsou upomínkou barvité historie tohoto ostrova.

Zájezdy na ostrov Kalymnos

Toužíte prožít svou dovolenou na ostrově Kalymnos? Pak jste na správném místě! Naše cestovní agentura pro vás, jako každý rok, připravila výběr toho nejlepšího z nabídek renomovaných cestovních kanceláří, pro vaši snadnou orientaci a jednoduchý výběr! Vydejte se s našimi zájezdy na ostrov Kalymnos a prožijte jedinečnou dovolenou plnou řeckého šarmu, skvělé zábavy i jedinečného odpočinku pro vaše tělo i mysl. Ke svým zájezdům si můžete samozřejmě přikoupit také fakultativní výlety na nejrůznější místa ostrova Kalymnos, ale také výletní plavbu lodí na okolní ostrovy a ostrůvky. Zájezdy na Kalymnos pro vás.

Kalymnos, ostrov plný přírodních i kulturních krás

Kalymnos, nádherný ostrov rozkládající se v souostroví Dodekanés, je turisticky velmi oblíbenou oblastí nejen díky svým vynikajícím podmínkám pro horolezectví či turistiku, ale také díky svým unikátním památkách, které zde zanechaly četné národy, jež v průběhu dějin ostrov ovládaly. Naleznete zde stopy mykénské civilizace, římské i byzanstké stavby, ale také malebné vesničky, které jsou ukryty před ruchem a stresem moderního světa. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Řecka a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v letoviscích Kalymnosu jako je Katouni, Massouri, Myrties, Platis Yialos či v krásné oblasti Armeos, která je díky svým horám rájem horolezců.