Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Chios dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Chios Řecko all inclusive. Přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Toužíte po nevšedních zážitcích, ničím nerušeném odpočinku a krásných plážích se skvělými podmínkami pro vodní sporty? Pak je tím pravým místem pro vaši letní dovolenou ostrov Chios rozkládající se v Egejském moři. Dovolená na Chios, to jsou nádherné pláže lemované průzračným mořem a malebnou přírodou, skvělé podmínky pro potápění, šnorchlování i výletní plavby lodí. Naleznete zde také množství různých památek i přírodních zajímavostí, které rozhodně stojí za vidění.

Dovolená na Chiosu

Vydejte se s našimi zájezdy prožít svou dovolenou na ostrově Chios a užijte si plnými doušky krásu řeckých ostrovů. Na zájezdy na Chios si můžete také přikoupit fakultativní výlety, se kterými navštívíte místa, jako je stejnojmenné hlavní město, Chios, ostrůvek Psara, krásné středověké vesnice a mnoho zajímavých míst, v nichž poznáte jedinečnou krásu i barvitou historii ostrova Chios. Zájezdy na Chios s all inclusive za výborné ceny.

Zájezdy Chios Řecko all inclusive. Láká vás klidná dovolená v Řecku mimo rušná turistická centra? Pak je tím pravým místem pro vaši letní dovolenou ostrov Chios, který je překrásnou oázou klidu v Egejském moři. Ostrov Chios, to jsou krásné pláže, skvělé podmínky pro sport i turistiku a malebná přístavní města, která vás přivítají příjemnou hudbou a vůní jasmínu. Vydejte se s námi na kouzelný ostrov Chios a užijte si plnými doušky jedinečnou krásu zdejší přírody, prohlídku nejrůznějších historických památek či sport na krásném pobřeží skýtajícím ideální podmínky pro potápění, plavání, windsurfing a mnoho dalších vodních radovánek.

Zájezdy na ostrov Chios

Plánujete dovolenou na řeckých ostrovech? Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku zájezdů na ostrov Chios, s nimiž poznáte oslnivou krásu tohoto ostrova a prožijete jedinečnou dovolenou plnou odpočinku a řeckého šarmu. Rezervujte své zájezdy na Chios právě teď online na našich stránkách a vydejte se na slunné pláže ostrova Chios, který skýtá ideální podmínky pro vaši letní dovolenou! Ať už plánujete vyrazit s rodinou či přáteli, se zájezdy na Chios naleznete vše, co si jen od dovolené v Řecku lze přát! Ubytování v hotelu či apartmánu na pobřeží, malebná přístavní města i skvělé podmínky pro sport a turistiku, to vše a mnohem víc na vás čeká na ostrově Chios. Ušetříte, když budete dovolenou hledat mezi Last minute zájezdy do Řecka.

Romantické pláže a historická města Chios

Chios, malebný ostrov vítající své návštěvníky vůní jasmínu a pomerančovníků, je kouzelným místem, na němž kdysi pobývali velikáni Homér či Kryštof Kolumbus. Vydejte se i vy na malebný ostrov Chios, jenž vám na první pohled učaruje svou podmanivou krásou. Užijte si skvělou dovolenou v letoviscích, jako je hlavní město Chios, Agia Fotini, Emporios či Karfas Beach, které skýtají mnoho romantických zákoutí i ideální podmínky pro potápění a další vodní sporty. Toužíte-li poznat nejrůznější zajímavosti ostrova Chios, pak jsou pro vás připraveny také fakultativní výlety, s nimiž se vydáte za kulturními i přírodními krásami tohoto ostrova.