Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Chalkidiki

Nalezeno 127 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 10 13 Další

Chalkidiki dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Chalkidiki Řecko all inclusive. Leťte na nejoblíbenější řeckou oblast českých turistů 90. let, poloostrov Chalkidiki. Najde zde nádherné pláže, které vám nabídnou dostatek romantiky a soukromí, křišťálově čisté Egejské moře, nedotčenou přírodu, kvetoucí rostliny a zeleň, typické řecké kláštery, historické památky. Dovolená na Chalkidiki se zaryje do všech romantických srdcí a zůstane navždy ve vašich vzpomínkách. Vyberte si dovolenou na Chalkidiki na poloostrovech Kassandra, Sithonia nebo Athos.

Dovolená na Chalkidiki

Čím si získaly zájezdy na Chalkidiki své milovníky? Nejen písčito - oblázkovými plážemi a pobřežím, ale díky historickým památkám a úžasným scenériím láká návštěvníky na turistiku a cykloturistiku. Bohatá příroda poutá své turisty vůni eukalyptu, citrusovníku, tymiánu a šalvěje a v neposlední řadě také olivami. Poznejte s námi na dovolené na Chalkidiki kousek jiného světa, jistě osloví i vás se zájezdy all inclusive.

Zájezdy Řecko all inclusive. Nevíte kam na dovolenou? Vybírejte si letovisko Chalkidiki a budete spokojeni. Chalkidiki, poloostrov vypadající jako trojzubec v Egejském moři, láká návštěvníky svým průzračným mořem, krásnými plážemi, nedotčenou přírodou, vůní citrusovníků, starořeckými chrámy, kláštery i archeologické skvosty. Okouzlující historie starého Řecka jistě uchvátí každého z vás. Užijete si spoustu příjemných chvil strávených vodními radovánkami, nočním životem, výlety i odpočinkem.

Zájezdy na Chalkidiki

Zájezdy na Chalkidiki se chlubí několika příjemnými slevami a akcemi pro váš výhodnější nákup u naší cestovní agentury. Jsou pro vás připraveny zájezdy na Chalkidiki do hotelů, vilek i apartmánu. Vybírejte ze stravy polopenze nebo all inclusive. Turistický ruch na Chalkidiki se soustřeďuje pouze na výběžky Sithonie a Kassandra, třetí výběžek Athos je posvátný a patří mnichům. Pokud toužíte po klidnější dovolené, vybírejte zájezdy na Chalkidiki na výběžek Sithonie, který vás přivítá krásnou přírodou, soukromím a klidem. Na výběžku Kassandra si přijdou na své turisté vyhledávající bujarý noční život, zábavu a rušná letoviska.

Aktivní vyžití na Chalkidiki

Na výběžku Sithonie se nachází turisty oblíbené městečko Sarti. Můžete zde provozovat širokou škálu vodních sportů, potápění, vodní lyže, vodní skútry, windsurfing nebo jízdu na kajaku. Pláž Kalamitsi je jedna z nejkrásnějších v Řecku, stojí za to ji navštívit. Letovisko Toroni je připraveno pro všechny věkové kategorie, vhodné pro příznivce procházek romantickými promenádami, cyklistiky nebo kolečkových bruslí. Na výlet se můžete vydat i na výběžek Athos a navštívit místní unikátní kláštery. Ušetře s last minute zájezdy do Řecka.