Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Athény dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Athény Řecko all inclusive. Řecko, kolébka evropské civilizace lákající již odedávna umělce i učence z celého světa, je nádherným místem, v němž se snoubí malebná příroda s památkami a okouzlujícími městy v jedinečné harmonii! Vydejte se s námi na dovolenou v Athénách, hlavního města Řecka, které skýtá velké množství jedinečných památek, komfortní turistické zázemí i možnost výletů do okolních měst či do pobřežních letovisek, v nichž si užijete skvělou zábavu i nejrůznější vodní sporty. Dovolená v Athénách, to jsou překrásné chrámy, galerie, fakultativní výlety, ale také šarmantní lidé, vynikající kuchyně a rušný noční život.

Dovolená v Athénách

Vydejte se s námi na zájezdy do Athén, města bohů, a nechte se okouzlit jeho jedinečnou krásou, jíž vtiskla současnou podobu tisíciletá historie, během níž dosáhly Athény mnohých rozkvětů i pádů. Nyní je dovolená v Athénách velmi oblíbenou. Jako turistická destinace Řecka stále uchvacuje cestovatele svou jedinečnou krásou.

Zájezdy Athény Řecko all inclusive. Toužíte prožít krásnou dovolenou u moře a poznat nejkrásnější zákoutí Řecka? Pak si vyberte zájezd do Athén, nádherné řecké metropole skýtající množství unikátních památek, romantická zákoutí i příjemnou atmosféru, která dodá vaší dovolené jedinečné kouzlo. Poznejte s našimi zájezdy pravou tvář Athén, jejichž kořeny sahají hluboko do historie. Čekají zde na vás monumentální chrámy, krásné galerie a muzea ukrývající opravdové umělecké skvosty, ale také bohatý kulturní život a možnost fakultativních výletů, s nimiž navštívíte mnoho zajímavých míst.

Zájezdy do Athén

Lákají vás unikátní řecké památky, jako je Pantheon, Akropolis či Olympeia? Toužíte poznat nevšední krásu této země a prožít skvělou dovolenou na pobřeží? Pak si vyberte z naší nabídky zájezdů do Athén a užijte si plnými doušky jedinečné kouzlo města bohů, které již odedávna láká cestovatele z celého světa svou podmanivou krásou. Vydejte se s našimi eurovíkendy do Athén a nechte se hýčkat komfortními hotely, užijte si prohlídku nádherných památek nebo se vydejte na fakultativní výlety do okolí či na krásné pláže lemující nedaleký Saroský záliv. Ušetřete s last minute zájezdy do Řecka.

Athény, město bohů

Athény, město učenců a umělců, jež hrálo významnou roli v běhu evropských dějin, je nádherným místem, které skýtá opravdový ráj pro milovníky umění, architektury a historie! Nechte se i vy okouzlit jedinečnou krásou Athén, navštivte památky, jako je slavný Akropolis, chrám Pantheon, Olympeia, Erechteion, Dionýsův amfiteátr a mnoho dalších a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Athénách.

Athény, také nazývané město bohů, jsou skvělým místem pro vaši letní dovolenou v Řecku. Užijte si plnými doušky oslnivou krásu řeckých staveb, ochutnejte místní speciality nebo vyrazte na fakultativní výlety do okolí, s nimiž navštívíte například slavnou věštírnu Delfy, v níž si nechávali mnozí panovníci věstit osud před důležitou bitvou.