Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Last Minute zájezdy a dovolená Makadi Bay

Nalezeno 13 výsledků

Last minute Destinace lokality Makadi Bay

Makadi Bay Last Minute zájezdy a dovolená 2020

Last minute zájezdy Makadi Bay Egypt all inclusive. Láká vás prožít dovolenou v Egyptě a poznat jeho nejkrásnější letoviska? Pak byste měli rozhodně navštívit kouzelný záliv Makadi Bay, který je rájem potápění i dovolené u moře. Díky našim last moment balíčkům zájezdů jej máte na dosah ruky! Ať už hledáte klasické last minute zájezdy do Makadi Bay či zájezdy super last minute na Makadi Bay, z naší široké nabídky zájezdů all inclusive si jistě vyberete a prožijete krásnou dovolenou plnou odpočinku, sportu i kultury.

Last minute dovolená Makadi Bay

Last minute dovolená v Makadi Bay je výbornou volbou, pokud plánujete rodinnou dovolenou či pobyt s přáteli, který budete nezapomenutelným zážitkem. Můžete se zde těšit na opravdu krásné písečné pláže, průzračné moře s korály a bohatým podmořským životem, luxusní hotely, kvalitní restaurace, bary i vynikající podmínky pro nejrůznější druhy sportu. Makadi Bay je mladá egyptská turistická destinace, kde se vám na last minute dovolené bude jistě líbit.

Last minute zájezdy Makadi Bay

V naší nabídce last minute zájezdů a super last minute zájezdů naleznete nejlevnější zájezdy na Makadi Bay, s nimiž se vaše dovolená promění v jedinečný zážitek plný slunce, relaxace, sportu i výborné zábavy na pobřeží Egypta. Součástí last minute zájezdů na Makadi Bay je nejen letecká přeprava a ubytování na pobřeží, ale také možnost snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Vyražte i vy letos na last minute dovolenou do Egypta.