Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Sardinie

Nalezeno 108 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 9 11 Další

Sardinie dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Sardinie Itálie all inclusive. Oblíbená Sardinie je nádherný italský ostrov ležící ve Středozemním moři západně od Itálie a oblíbené místo pro letní dovolenou. Ostrov Sardinie vás na dovolené překvapí karibskými písčitými plážemi, moderními rekreačními středisky s luxusními hotely, ale také opuštěnými plážemi vtisknutými mezi strmými útesy a divokou lidmi nedotčenou přírodou.

Dovolená na Sardinii

Dovolená na Sardinii lze prožít odpočinkem na plážích nebo aktivně, sportovními aktivitami a výlety. Sardinie je oblíbeným místem pro potápění, windsurfing, ale také s unikátními megalitickými památkami Nuraghů a antickými památkami. Zájezdy na Sardinii míří především do oblíbených turistických středisek, jako je hlavní město Cagliari, letovisko Porto Cervo, hotely v Calla Gonnone, Villasimius nebo do město Stintino s proslulou pláži La Pelosa.

Zájezdy Sardinie Itálie all inclusive. Sardinie je ostrov mnoha tváří. Na zájezdech na Sardinii najdete překrásné písčité pláže, luxusní rekreační střediska s novými hotely, moderní zástavbu hlavního města Cagliari, turisty obdivované historické památky, ale také opuštěné pláže mezi vysokými útesy a divokou lidmi nedotčenou přírodu.

Zájezdy Sardinie

Proč na zájezdy na Sardinii? Sardinie je po Sicílii druhým největším ostrovem Itálie a zájezdy na Sardinii jsou stále oblíbenější především pro mystickou tajemnost ostrova. Při cestě po Sardinii vidíte hornatý povrch ostrova protkaný divokými soutěskami, především pohoří Gennargent s nejvyšší horou Sardinie Punta La Marmora. Narazíte na stáda ovcí, vinohrady, olivové a citrusové sady nebo háje korkového dubu. Strmé útesy s četnými jeskyněmi tvoří pobřeží, do kterého jsou vklíněny mělké zátoky s plážemi s bílým karibským pískem.

Teplé podnebí a exotický ráz ostrova dělá ze Sardinie oblíbený cíl turistů, kteří hledají neobvyklou zemi pro svou dovolenou. Můžete se zde věnovat odpočinku na pláži, plavání, potápění, provozovat windsurfing, jezdit na mořském kajaku, hrát golf, užít si vyjížďky na koni po pobřeží, navštívit megalitické stavby Nuraghů nebo obdivovat antické památky, které po sobě zanechaly říše Féničanů a Římanů.

Pláže a letoviska Sardinie

Krásných a oblíbených letovisek je na Sardinii nespočet. Můžete si koupit zájezd do luxusního střediska Porto Cervo, vybrat si hotel ve středisku Calla Gonnone nedaleko proslulé pláže Cala Luna, ve městečku Villasimius s karibskou pláži Riso. Nejkrásnější, ale také nejnavštěvovanější pláž La Pelosa naleznete u měste Stintino. Kdo touží po klidu, zvolí pro svůj zájezd na Sardinii raději klidné příjemé letovisko Costa Rei. Pro vyznavače potápění je vhodné ubytování nedaleko ostrova Sant Antioco, který svým bohatým podmořským životem představuje ráj pro potápěče.