Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Makadi Bay

Nalezeno 26 výsledků
1 2 3 Další

Destinace lokality Makadi Bay

Makadi Bay dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Makadi Bay Egypt all inclusive. Luxusní dovolená v Makadi Bay skýtá svým návštěvníkům nádherné písečné pláže, bohatý noční život, krásné památky a spoustu slunce, které prozáří celou vaši dovolenou na Makadi Bay v Egyptě. Na stránkách naší cestovní agentury naleznete bohatou nabídku leteckých zájezdů na Makadi Bay, z nichž si jistě vyberete právě ten váš. Zájezdy do Makadi Bay v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě možnost stravy all inclusive, polopenze i pobyty se snídaní.

Dovolená v Makadi Bay

Dovolenou v Makadi Bay prožijete v luxusních hotelích a resortech Egypta v bezprostřední blízkosti pláží, které jsou skvělým místem zejména pro milovníky opalování, potápění a šnorchlování. Nádherné korálové útesy a bohatý podmořský život činí z potápění na zájezdech v Makadi Bay jedinečný zážitek. Na dovolené v Makadi Bay si na své přijdou milovníci kultury, starověkých egyptských památek i rušných letovisek. Dovolená v Makadi Bay, to je vaše krásná dovolená u Rudého moře na zájezdech s all inclusive.

Zájezdy Makadi Bay Egypt all inclusive

Pokud toužíte prožít skvělou dovolenou v okouzlující atmosféře Egypta, vydejte za jedinečnou krásou na zájezdy do Makadi Bay, nejlépe se službami all inclusive. Nekonečné písečné pláže, azurově modré moře a spousta slunce, to je Makadi Bay. Každoročně láká Makadi Bay miliony turistů z celého světa, aby zde prožili krásnou dovolenou plnou slunce, jedinečných zážitků a odpočinku. Užijete si na zájezdech v Makadi Bay nejrůznější vodní sporty, jako je potápění, surfing, windsurfing či vodní lyžování, ale také bohatý noční život, nákupy i výlety do malebného okolí či za památkami starověkého Egypta. Nakupujte Last minute zájezdy do Egypta a ušetříte.

Zájezdy na Makadi Bay

Cestovní kanceláře pro vás připravily letecké zájezdy do Makadi Bay, se kterými si užijete dovolenou plnou odpočinku, nádherné kultury i vodních radovánek. Součástí zájezdů do Makadi Bay je letecká přeprava, ubytování v hotelu či apartmánu a některé z hotelových služeb. Pro vaši bezstarostnou dovolenou využijte letecké zájezdy do Makadi Bay s pobytem all inclusive. Hotely a hotelové resorty v Makadi Bay se nacházejí v bezprostřední blízkosti krásných písečných pláží a svým návštěvníkům poskytují nejrůznější služby, jako je možnost využít plavecké bazény, tenisové kurty, fitness či wellness centra.

Pláže a potápění v Makadi Bay

Makadi Bay, nádherné egyptské letovisko, se rozkládá přibližně 30 km jižně od Hurgady u zálivu Makadi. Makadi Bay je jedno z nejmladších letovisek, které se stále rozrůstá a svým návštěvníkům skýtá vysoký komfort služeb a zájezdy do Makadi Bay díky tomu patří k těm nejoblíbenějším. Nádherné písečné pláže, korálové útesy s bohatým podmořským životem. Na své si na zájezdech v Makadi Bay přijdou jak milovníci windsurfingu či plavání, tak vyznavači šnorchlování a potápění, kteří si užijí nádherné ponory v okolí úchvatných korálových útesů s nejrůznějšími druhy pestrobarevných ryb. Dovolená v Makadi Bay na plážích Rudého moře je opravdu jedinečným zážitkem, které vám Egypt může nabídnout.